Dobry prawnik z Łodzi

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Paź

Dobry prawnik z Łodzi

Post autor: Paź »

Myślę o franczyzie ale potrzebuję poradzić się jakiegoś prawnika. Zna ktoś kogoś takiego, dobry prawnik z okolic Łodzi by się przydał. Polecicie kogoś? Tylko żeby to był ktoś kto zajmował się już takimi sprawami, nie szukam kogoś z wiedzą tylko teoretyczną.
zośka

Re: Dobry prawnik z Łodzi

Post autor: zośka »

Od siebie mogę polecić ci najlepszą kancelarię prawną jaką jest https://ekancelaria.tv/ . Pracują tutaj bardzo doświadczeni prawnicy, którzy zajmują się poradą prawną online. Dosyć szybko odpowiadają na zadane przez nas pytania, a także angażują się w naszą sprawę. Współpraca z nimi jest naprawdę świetna
Kaśka

Re: Dobry prawnik z Łodzi

Post autor: Kaśka »

Mnie bardzo pomogła kancelaria prawa medycznego. Gdy zakładałam własną klinikę medycyny estetycznej, nie zdawałam sobie sprawy ile formalności i pułapek prawnych na mnie czeka. Teraz zleciłam obsługę prawną sprawdzonej kancelarii i mogę spać spokojnie.
Krystian Pawłowski

Re: Dobry prawnik z Łodzi

Post autor: Krystian Pawłowski »

Jeśli szukacie sprawdzonego adwokata, który zajmuje się szeroko rozumianymi nieruchomościami, to warto poznać ofertę prawnika z Łowicza https://grabowicz-gajda.pl. Pani mecenas udziela tez porad online, jeśli skomplikowanie sprawy na to pozwala. Myślę, że to ogromny plus w dzisiejszych czasach, kiedy co chwilę słyszy się o różnych ograniczeniach...
fionkaa

Re: Dobry prawnik z Łodzi

Post autor: fionkaa »

Jeżeli chodzi o takie aspekty, jak sprawdzony adwokat sprawy nieletnich który doskonale ogarnia, to mogę powiedzieć śmiało, że niezawodna w tym kierunku jest kancelaria Kopko. Przykładowo mojemu bratu pomogła, także nie ma zastrzeżeń co do nich.
lawsom

Re: Dobry prawnik z Łodzi

Post autor: lawsom »

Jestem osobą, która gdzieś ciągle się spieszy i ma dość problemów, ale ciągle zastanawia się, co jeszcze może ją spotkać. Dlatego pod wieloma względami mam na oku po prostu stosowne działania. I jak na razie, to jestem w obszarze tak zwanego działania prawniczego. Tu https://lawsome.pl/ sporo o tym czytam. Co wy na to?
ODPOWIEDZ