Maszyny na jakim napędzie?

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
bemęk

Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: bemęk »

Otwieramy z bratem małą produkcję przemysłową i urządzamy się powoli. zastanawiamy się jakie sprzęty kupić i co będzie na pewno niezbędne. Co podpowiecie w kwestii różnych pras czy podajników? Czy te pneumatyczne lepiej się będą sprawowały? Czytam taki artykuł https://infobudownictwo.pl/fenomen-nape ... nych-stoi/ i zastanawiam się własnie czy hydrauliczne czy pneumatyczne bo każde ma swoje plusy i minusy. co doradzicie?
Błażej

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: Błażej »

Ja zainwestowałem w maszyny rolnicze Wrocław. Dzięki temu wiem, że są to maszyny, które będą służyły mi przez wiele lat. Mam też gwarancję, wiec jakby coś oddam do serwisu. Myślę, że w zależności od maszyny powinieneś dobrać napęd, bo wiadomo, inaczej patrzy się na ciągnik, a inaczej przykładowo na koparkę.
dażny

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: dażny »

Do każdej firmy w zależności od branży trzeba wybierać maszyny jak najbardziej dostosowane do potrzeb. Trzeba po prostu patrzeć na poszczególne parametry i funkcje. Takie prasy do brykietu https://winter-holztechnik.pl/maszyny/p ... -brykietu/ właśnie mnie interesują. Samą firmę znałem już wcześniej, solidna i o uznanej renomie na rynku. Z takimi to warto współpracować.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: redaktor »

Akurat sama produkcja przemysłowa jest niezwykle szeroka więc najprawdopodobniej wielu z nas używa maszyn takie jakie mu są potrzebne. Muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest również posiadanie maszyn przemysłowych z firmy https://www.zemat.com/pl gdyż są one według mnie po prostu niezawodne.
Małgorzata

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: Małgorzata »

Szukacie najlepsze transportery przenośniki taśmowe?? Firma PRIMACON projektuje i wykonuje przenośniki taśmowe. Jest to najlepsza produkcja sprzętów maszyn dla przemysłu. Przenośniki taśmowe, przystosowane do lżejszych, średnich i ciężkich ładunków, związanych z przemysłem spożywczym, rolnictwem, i innym.
Sławomir

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych, czy posiadacie sprawdzony sklep z częściami? Chciałbym Wam polecić ofertę ze strony https://hydromotor.pl/silniki-hydrauliczne/ , gdzie znajdziecie ofertę oryginalnych oraz zamiennych części do pomp i silników hydraulicznych. Ktoś z Was również korzystał?
kartoś

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: kartoś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://perry.com.pl/category/tabletkar ... -tabletek/
Sławomir

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich, czy macie sprawdzone punkty serwisowe w przypadku Waszych maszyn? Staram się współpracować wyłącznie ze specjalistami, poniewaz to przynosi najlepsze efekty. W przypadku moich maszyn korzystam z usług https://komatsu-czesci.pl i jestem bardzo zadowolony.
maxina

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: maxina »

Jestem zdania, że można po prostu sprawdzić sobie niektóre elementy i jak dla mnie, to na przykład elektryczne pompy do smaru są kluczowe dla maszyn, a nie jest łatwo je pozyskać. TO ZNACZY, kupicie je w wielu miejscach, ale to nie są tanie rzeczy i na pewno nie chcecie ich np.: co roku wymieniać, prawda ?
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 122
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Maszyny na jakim napędzie?

Post autor: endzel »

Mnie bardzo zależy na zakupie ekologicznych maszyn, dlatego niezmiernie się cieszę że udało mi się trafić na ofertę producenta https://letgroup.pl/ Ma dosłownie wszystko to, na czym obecnie mi zależy. Może i wy będziecie zainteresowani?
ODPOWIEDZ