prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Bronisława

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Bronisława »

Hej.

Mam do was ogromną prośbę, mianowicie, możecie mi polecić kogoś, kto miałby doświadczenie w prowadzeniu spraw spadkowych i mógłby mi pomóc na sali sądowej? Czuje, że to nie będzie łatwa rozprawa, ponieważ według części rodziny nie powinnam mieć żadnych praw do testamentu. Dlatego tak bardzo zależy mi na kimś sprawdzonym. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Liś

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Liś »

Spadek to nigdy nie jest prosta sprawa. Chyba, że w testamencie każdy dostał równą część - co i tak nie daje gwarancji na pozbycie się ewentualnych konfliktów rodzinnych. Wybierz jakiegoś sprawdzonego mecenasa, ponieważ na sali sądowej może nie być zbyt przyjemnie. Trzymam kciuki.
Wiesław

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Wiesław »

Wiadomo, że jak w grę wchodzą pieniądze, to nie tak łatwo jest odpuścić. Przykro mi, że spotkało Cię to ze strony Twojej rodziny, ale mam nadzieję, że jakoś szybko się to zakończy. Niestety nie mam Ci kogo polecić, ponieważ nie mieszkam w tej części Polski. Mimo wszystko, trzymam za ciebie kciuki.
Mieczysława

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Mieczysława »

Myślę, że mogłabym Ci pomóc. Znam jedną kancelarię z Gdańska, która ma ogromne doświadczenie i wiele wygranych spraw na swoim koncie. Zajrzyj sobie do mecenasa Mindykowskiego http://www.mindykowski.pl/ a z pewnością nie będziesz żałowała, że postawiłaś właśnie na niego. Z jego merytorycznymi radami, na pewno poradzisz sobie na sali sądowej.
ODPOWIEDZ