Reklama Częstochowa

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Marcjan1979
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 1:41

Reklama Częstochowa

Post autor: Marcjan1979 »

Znacie agencję Perspektiw z Częstochowy? Zajmują się grafiką reklamową, a mnie właśnie przydałoby się zamówić kilka banerów. Polecacie korzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
Malina1994
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 20:50

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: Malina1994 »

Jasne, że polecam, bo to świetne studio reklamy. Zlecałam im zaprojektowanie logo i wizytówek, spisali się na medal. Oczywiście wywiązali się w terminie i wzięli pod uwagę wszystkie moje zalecenia. Super podejście, porządna agencja :)
tii

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: tii »

W każdym mieście są takie elementy reklamy, które mogą wyglądać tak samo. Jest to na przykład to, co firma Exposite ma dla nas. Czi, krótko mówiąc, to stoiska wystawiennicze, ekspozytory czy też duże zabudowy na ściankach w sklepie. Oczywiście wszystko można kupować osobno, albo też zadziałać tak z projektem reklamy.
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: sylvana »

Nie znam, ale agencji jest tyle że trudno by wszystkie znać :) Rozumiem, że działania w internecie także będą prowadzone? W takim razie polecam Ci poczytać http://ammf.pl/ - znajdziesz tu artykuł o audycie marketingowym, który jest niezbędnym narzędzie przy każdej kampanii . Dzięki niemu można dokonać optymalizacji , przez co działania stają się jeszcze skuteczniejsze przy mniejszym nakładzie pieniężnym
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:27

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: lukrecja »

Ja zajmuje się sprzedażą kosmetyków szwedzkich, z takich małej manufaktury, więc reklama była dla mnie wręcz konieczna. Postawiłam na http://influencermarketing.com.pl gdzie prowadzą dla mnie marketing internetowy, a główne działania są kierowane przez osoby bardziej wpływowe, które zwiększają znacznie zasięg mojej reklamy.
Awatar użytkownika
vipka
Posty: 53
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:21

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: vipka »

ja stawiam pierwsze kroki we wlasnym biznesie i szukalam wlasnie kogos, kto pomoze mi zajac sie reklama trafilam na https://marketingczestochowa.pl/ maja konkretne podejscie do tematu, odpowiednie narzedzia, sa zaangazowani i nastawieni na sukces, dysponuja odpowiednimi narzedziami marketingowymi
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: redaktor »

W każdym przypadku kiedy chcemy się zareklamować to przede wszystkim nasz materiał reklamowy powinien być dobrze przygotowany przez grafika. Osobiście na pewno polecam każdemu przeczytanie fajnego wpisu http://www.eduforum.pl/czym-sie-zajmuje ... mputerowy/ gdzie właśnie napisano to czym zajmuje się grafik komputerowy.
Awatar użytkownika
guminka
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:00

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: guminka »

.Nie chciałam w tym temacie prób i błędów, więc postawiłam na polecaną mi agencję http://marketing-net.pl/ . Mają ogrom wiedzy jak i doświadczenia w marketingu internetowym, więc wiedzieli jak szybko i skutecznie odpowiednimi technikami zwiększyć świadomość istnienia marki, a to było dla mnie kluczowe.
kaśka

Re: Reklama Częstochowa

Post autor: kaśka »

Ja bardziej działam reklamą ogólnokrajową, bo dla mnie to jest po prostu lepiej żeby zdobyć nowych klientów. Prowadzę sklep internetowy który wysyła swoje produkty do ludzi w całym kraju. Dlatego w kwestii reklamy postawiłam na marketing internetowy który realizuje dla mnie agencja http://konkretmarketing.pl/.
ODPOWIEDZ