Terapia indywidualna u psychologa

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Gobiń

Terapia indywidualna u psychologa

Post autor: Gobiń »

Potrzebuję pomocy psychologa, możecie polecić jakiegoś dobrego na terenie Łodzi? Zależy mi na tym żeby to była terapia indywidualna. I żeby były dość szybkie terminy.
Grażyna11

Re: Terapia indywidualna u psychologa

Post autor: Grażyna11 »

Pewnie, że tak! Akurat dzisiaj terapie psychologiczne są niesamowicie przydatne. Teraz jest o tyle prościej, że bez problemu można znaleźć wsparcie psychologiczne nawet w formie online. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie dzisiaj stwarzają terapie prowadzone przez https://psychomedic.online/ świetnie widać, jak duże daje to możliwości na poprawę samopoczucia.
Awatar użytkownika
vipka
Posty: 53
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:21

Re: Terapia indywidualna u psychologa

Post autor: vipka »

Oj pomoc dobrego psychologa czasami bywa zbawienna, wiem cos o tym bo sama nie tak dawno z tego rodzaju wsparcia korzystalam . https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ zerknij sobie, udzielaja pomocy na wielu plaszczyznach, na wizyte nie trzeba dlugo czekac a to duzy plus moim zdaniem
józefa22

Re: Terapia indywidualna u psychologa

Post autor: józefa22 »

Ja polecam terapię u psychologa. Bardzo dobrym ośrodkiem jest Pomarańczowe Ja, który oferuje między innymi grupy wsparcia poznań: http://www.terapiapoznan.pl/grupy-terapeutyczne/ . Tam otrzymacie niezbędną pomoc psychologów. Prowadzą także terapie par i terapie dla dzieci oraz młodzieży.
ODPOWIEDZ