reklama dla firmy

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
guminka
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:00

Re: reklama dla firmy

Post autor: guminka »

Sama reklama dziś to nie wszystko dlatego moja firma ma dodatkowo wsparcie agencji http://erzecznik.com.pl/ . Ci poprzez marketing internetowy, oficjalnie reprezentują moją markę w sieci jak i chronią wizerunek, co jest ważne dla klientów. Dlatego bez wątpienia mogę ich polecić innym.
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:27

Re: reklama dla firmy

Post autor: lukrecja »

Akurat w kwestii reklamy to wiem naprawdę sporo. Wcześniej sama próbowałam tutaj zdobyć klientów, ale z czasem postanowiłam zaufać ludziom z http://psrimm.pl/. Bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje, co chwilę nowe kampanie realizują a ja mogę się cieszyć z pojawiania się nowych klientów.
żuśil1209

Re: reklama dla firmy

Post autor: żuśil1209 »

gość pisze: ↑14 wrz 2021, 10:47 Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Super, trzymam kciuki.
Klinika Stonava 1071
WitekRózik41

Re: reklama dla firmy

Post autor: WitekRózik41 »

Sposoby na reklamę są różne, w mojej ocenie wszystko co przynosi rozpoznawalność i buduje markę jest właściwe, chociażby takie zawieszki zapachowe do samochodu z logo firmy, o tutaj https://www.zawieszki-zapachowe.pl/ można zamówić i poczytać więcej na ten temat, to w mojej ocenie świetna forma reklamy.
dominiśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: dominiśka »

W ostatnim czasie właśnie zastanawiałam się nad tym by jednak postawić na ulotki. Dosyć dużo informacji na ten temat zdobyłam w https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ , dowiedziałam się również jaki kolor będzie najodpowiedniejszy dla mojej marki, więc jednak warto tutaj zajrzeć
ODPOWIEDZ