Strona 1 z 1

Auto powypadkowe

: 30 kwie 2020, 13:16
autor: Viki
Witajcie,
jaki jest Waszym zdaniem najlepszy sposób na pozbycie się powypadkowego auta? Widziałam, że skup aut powypadkowych Starogard Gdański https://skup-aut-gdynia.eu/starogard-gdanski/ oferuje bezpłatne wyceny takich samochodów :) Czy według Was warto z tego skorzystać?

Re: Auto powypadkowe

: 18 lip 2020, 21:55
autor: Paweł
Viki,na skupie sprzedaż samochód błyskawicznie ale zazwyczaj za gorsze (po cenie złomu na ogół) więc średnio to się opłaca. Lepiej naprawić w miarę możliwości i wtedy dwie opcje: jeździsz dalej lub sprzedajesz jaki sprawny. Mi po kolizji drogowej reperował i wizualnie odnawiał auto serwis Nissana pod Warszawą. Genialna robota: ) Na szczęście z OC sprawcy się odbyła, choć oczywiście w innej sytuacji można zlecić na własny.

Re: Auto powypadkowe

: 09 wrz 2020, 8:41
autor: escape
Kiedyś nie widziałam, jak to skupowanie pojazdów po wypadku może się opłacić. Dziś to rozumiem, dlatego cieszę się, że ten skup aut Poznań , który mamy niedaleko, też samochody takie skupuje. Może uda mi sie za małe pieniądze coś wartego naprawy kupić. Chętnie się w tym zorientuję.

Re: Auto powypadkowe

: 05 paź 2020, 18:49
autor: łąka
Kupując swoje nowe auto, na pewno zastanawiasz się co konkretnie zrobić ze starszym samochodem. Zdecydowanie najlepszą opcją do tego jest zadbanie o kwestie sprzedaży. Postaw tu na skup : https://www.sprzedajnamauto.pl/ , gdzie znajdziesz zakup samochodów za gotówkę, a przy okazji w każdym stanie technicznym, To świetne rozwiązanie dla każdego!

Re: Auto powypadkowe

: 28 lut 2021, 23:43
autor: Maciussś
Po wypadku auto często nadaje się już tylko na kasację. Jeśli i tak jest w Waszym przypadku to podrzucam namiary na nich - https://auto-skup24h.pl/skup-kasacja-i- ... -pruszkow/ To sprawdzony skup samochodów. Zabiorą Wasze auto do kasacji i wypłacą kasę od ręki. A to moim zdaniem ważne.

Re: Auto powypadkowe

: 29 lip 2021, 12:12
autor: Włodek
Aby przekonać się, czy dane miejsce jest godne zaufania, wystarczy przeprowadzić rzeczowy research. Polecam z włąsnego doświadczenia https://carfactor.pl/skup-aut-nowy-targ/ ten komis samochodowy jest na rynku od lat, ma rzetelny zespół, zapewniający każdemu klientowi najwyższą jakość usług.