Strona 1 z 1

długoterminowy wynajem samochodu

: 14 wrz 2020, 12:35
autor: edward
Przeglądałem oferty firm i trafiłem na długoterminowy wynajem samochodu i doszedłem do wniosku że to bardzo fajna opcja na posiadanie auta. Płaci się tylko coś w rodzaju dzierżawy i nic więcej nie obchodzi. Zastanawiam się czy właśnie skorzystać z tego. Co myślicie?

maliszewski neurochirurg

Re: długoterminowy wynajem samochodu

: 11 paź 2020, 12:16
autor: Viki
Jeśli kogoś z Was interesuje wynajem auta sportowego lub luksusowego, to warszawska wypożyczalnia samochodów Global Elite Car, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://globalelitecar.pl/, oferuje taką właśnie flotę. Znajdziecie tam samochody takich marek jak Porsche, Lamborghini, BMW, Audi i wiele innych, które możecie wynająć na krótszy lub dłuższy okres czasu ;)

zez naprzemienny

Re: długoterminowy wynajem samochodu

: 29 paź 2020, 19:40
autor: cecyluś
Uważam, że długoterminowy wynajem samochodu to fajna opcja, zwłaszcza, gdy wyjeżdżamy gdzieś daleko. Ja często korzystam z wypożyczalni https://beep.rent/ , bo mają wygodną aplikację, przez którą da się załatwić wszystkie dokumenty. Formalności nie trwają długo, a za dobę można zapłacić tylko 39 zł. Polecam ich.

Re: długoterminowy wynajem samochodu

: 10 lis 2020, 18:24
autor: redaktor
Nie miałem jeszcze nigdy okazji aby wypożyczać auto na krótki czy na dłuższy okres. Muszę przyznać, że ja tera rozważam kupić nowe auto i jeszcze go nie wybrałem. Bardzo formalnie pomógł mi wpis https://kioskpolis.pl/wspolwlasciciel-a ... /#kotwica3 gdzie opisano jeszcze kwestię współwłaściciela.

Re: długoterminowy wynajem samochodu

: 11 lis 2020, 11:26
autor: endzel
No ja w sumie nigdy nie korzystałam z takiej opcji, ale kilkoro znajomych chwaliło sobie wynajem samochodów Warszawa i z tego co wiem, to regularnie korzystają z ich usług. Musicie tylko zwracać uwagę na szczegóły umowy, najlepiej żeby nie było trzeba opłacać żadnych zaliczek.

Re: długoterminowy wynajem samochodu

: 21 gru 2020, 15:56
autor: Daniel Dęb
Witam wszystkich,
Bardzo polecam wynajem samochodów , furgonetek a minibusów w Krakowie. Mają też rowery do wynajęcia.

Re: długoterminowy wynajem samochodu

: 29 sty 2021, 17:10
autor: ryś
Jeżeli szukacie samochodu VIP pod wynajem, to polecam wam zajrzeć pod ten link: VIP limuzyny. Znajdziecie tam super fury w bardzo dobrych cenach. Na pewno się dogadacie, dlatego podsyłam ich link, naprawdę polecając z całego serca.

Re: długoterminowy wynajem samochodu

: 01 paź 2021, 19:20
autor: Sylwuś L.
Czytałam, że długoterminowy wynajem auta jest bardziej opłacalny niż krótkoterminowy. Bo ceny są niższe za dobę. Poza tym można mieć dostęp do samochodu przez całą dobę nawet przez rok. Widziałam, że niezłą ofertę ma wypożyczalnia https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-starachowice . Mogą podstawić pojazd na lotnisko w Starachowicach, jest też opcja wynajmu auta z kierowcą. Ceny są przystępne, bo już od 49 zł za dobę.