BHP wiedza

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Młody

Re: BHP wiedza

Post autor: Młody »

Co by nie mówić to oczywiście taka wiedza jest niezwykle ważna i ja ogólnie interesuję się tematyką BHP. Muszę przyznać, że również bardzo fajnie na stronie https://bizneo.pl/bhp,ac269/jak-zapewni ... nikom,1298 opisano kwestię właściwego zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom.
dreeams

Re: BHP wiedza

Post autor: dreeams »

Młody pisze: ↑30 sie 2021, 17:26 Co by nie mówić to oczywiście taka wiedza jest niezwykle ważna i ja ogólnie interesuję się tematyką BHP. Muszę przyznać, że również bardzo fajnie na stronie https://bizneo.pl/bhp,ac269/jak-zapewni ... nikom,1298 opisano kwestię właściwego zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom.
Najważniejsza jest wiedza i sprawność w tym zakresie, oczywiście. Niestety, nie każda firma stawia na przeszkolenie pracowników i w tym jest największy problem. Nie tylko niektórzy nie wiedzą, jak się zachowywać na stanowiskach, ale także i nie znają się na ppoż. A rzeczy takie jak agregat gaśniczy mogą im ratować życie.
Samsonek

Re: BHP wiedza

Post autor: Samsonek »

Oczywiście sama wiedza o bezpieczeństwie pracy jest na pewno bardzo ważna i ja również chcę jeszcze dodać, że jak dla mnie bardzo istotną sprawą było to aby również wiedzieć gdzie bez problemów zamówię znaki bezpieczeństwa. Dziś już dokładnie wiem, że przede wszystkim w sklepie https://znaki-bhp.pl/ takie produkty są na pewno dostępne.
winka

Re: BHP wiedza

Post autor: winka »

Jeśli interesują was szkolenia, pomiary czy kursy - koniecznie zapoznajcie się z ofertą przygotowaną przez EKOFIT. Czytałam wiele opinii na temat tej firmy, wszystkie z nich są pochlebne. Mam więc nadzieję, że firma ta sprosta waszym wymaganiom.
esmena

Re: BHP wiedza

Post autor: esmena »

Mówiąc o zdrowiu i bezpieczeństwie, należy również wspomnieć o dokumencie, jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Obejmuje on wszystkie niezbędne wytyczne i procedury, których należy przestrzegać w przypadku zagrożenia pożarowego. Zdecydowanie warto wziąć to pod uwagę i być w temacie bezpieczeństwa w miejscu pracy.
mandka200

Re: BHP wiedza

Post autor: mandka200 »

Nosicie okulary i też nie lubicie tego, że one się tak strasznie brudzą? Do tego jestem raczej osobą, która ma problem z zachowaniem porządku, to już całkiem dla mnie to jest okropne. Sądzę jednak, że dobrym planem są chusteczki nawilżane do okularów . Mieliście możliwość skorzystania z nich?
ODPOWIEDZ