drewniany dom - budowa

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Kornel1960
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2022, 10:31

drewniany dom - budowa

Post autor: Kornel1960 »

Kto z was zdecydował się na budowę własnego drewnianego domu? Ja już od długiego czasu się nad tym zastanawiam, ale teraz ceny materiałów budowlanych nieco poszybowały w górę. Inne rozwiązanie przychodzi mi do głowy mimo wszystko. Wiem, że ceny domów modułowych nie są tak wysokie. Sądzicie, że to by się bardziej opłaciło? Takie domki wydają się naprawdę przytulne.
iśka

Re: drewniany dom - budowa

Post autor: iśka »

Udało ci się już znaleźć projekt domu? Jeśli nie, to ze swojej strony polecam Projekty z Wizja. Mają naprawdę fenomenalne projekty domów i jestem pewna, ze każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.
jjustii88

Re: drewniany dom - budowa

Post autor: jjustii88 »

Ciekawią mnie instalacje w takim miejscu i dlatego czekam na WASZE wskazówki, może to jednak będzie dla mnie jakimś wyznacznikiem. Na pewno energetyka wrocław będzie potrzebna, a pod tym kątem może coś mi zasugerujecie? Kto wie, do kogo się zgłosić z tym tematem? Jak to ogólnie rozważyć, co będzie dla nas szczególnie ważne? Dajcie namiary, to jednak jest kluczowe dla mnie.
szwedzik0

Re: drewniany dom - budowa

Post autor: szwedzik0 »

Uważajcie bo w drewnianych domach czasami lubią się zwierzątka jakieś schować :) ja z tego powodu czytałem na https://superceluloza.pl/jak-pozbyc-sie ... -poddasza/ jak pozbyć się kuny z poddasza ale na szczescie sie udalo
smakust

Re: drewniany dom - budowa

Post autor: smakust »

U mnie budowanie takiego pomysłu, jak co ma wyglądać, tak naprawdę jest kluczowe. Dlatego mam nadzieję, że u mnie sporym pomysłem będzie też coś takiego jak malowanie szafy z mdf . Wiecie, to ma być solidne, ale i też w sumie wartościowe. Mam nadzieję, że zrobię odpowiednie zakupy.
ODPOWIEDZ