Fundamenty budowa

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Alonieś

Fundamenty budowa

Post autor: Alonieś »

Cieszę się, że jeszcze jesienią udało nam się doprowadzić nasz dom do stanu surowego otwartego. Fajnie, że znaleźliśmy w okolicy sporo naprawę dobrych, godnych polecenia firm, jak np. Kopalnia Żwiru GeoFiler. Ktoś z Was też jest akurat na etapie budowania swojego domu?
Mirosław44

Re: Fundamenty budowa

Post autor: Mirosław44 »

No tak fundamenty domu są niezwykle ważne, jednak jeszcze ważniejszy jest projekt budowlany, który musi zawierać wszelkie elementy, o których od lat marzyliśmy. By tak się stało musimy przeszukać dość dużą bazę projektów w internecie a jest ich na prawdę dużo. Bart z rodziną kilka miesięcy szukali projektu aż w końcu znaleźli na stronie pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ ,gdzie z okazji promocji wielkanocnej uzyskali 20-to procentowy rabat.
jołko

Re: Fundamenty budowa

Post autor: jołko »

Mirosław44 pisze: ↑13 kwie 2021, 6:29 No tak fundamenty domu są niezwykle ważne, jednak jeszcze ważniejszy jest projekt budowlany
Nie będę się kłócić co jest ważniejsze, jedno jest pewne, kiedy u nas pojawiły się fundamenty, wiedziałam, że jest to początek budowy i odwrotu już nie ma ;) Ale wszystko udało się załatwić szybko i sprawnie, dzięki firmie Cembet http://www.cembet.com.pl/ serdecznie ich polecam.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Fundamenty budowa

Post autor: Viki »

Ogólnie zanim rozpoczniecie budowę własnego domu i budowę fundamentów, będzie trzeba wybrać jakiś projekt. Może być to projekt gotowy lub na zamówienie od architekta. Jeśli chodzi o projekty gotowe, to widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/, że Pracownia Architektoniczna MG Projekt oferuje ich całkiem spory wybór. Dodatkowo trwa tam teraz fajna promocja i można taki projekt zamówić aż z 20-procentowym rabatem :) Co Wy na to?
Wyzoń

Re: Fundamenty budowa

Post autor: Wyzoń »

W takim razie jeżeli szukacie naprawdę wysokiej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla fundamentów to w mojej opinii warto poświęcić więcej uwagi na markę Icopal u których znajdziecie m.in Papy w Technologii Szybki Profil SBS które są następcą zwykłych pap płaskich. Dzięki opatentowanej, specjalistycznej budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji itd. wyróznia się nadzwyczajną skutecznością w powstrzymywaniu wilgoci. Co również ważne licząc na bardzo dobre warunki gwarancyjne na poziomie 45 lat.
ODPOWIEDZ