nauka angielskiego przez internet

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Stela1983
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2023, 4:05

nauka angielskiego przez internet

Post autor: Stela1983 »

Hej wszystkim! Słuchajcie, mieszkam w małym miasteczku, gdzie nie ma żadnych kursów językowych. Zawsze chciałam nauczyć się angielskiego, ale nie mam czasu na wyjazd do innego miasta.
Dlatego postanowiłam spróbować nauki języka angielskiego online. Przeszukałam internet i znalazłam kilka kursów języka angielskiego online, ale nie wiem, który z nich wybrać. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z nauką języka angielskiego przez internet? Czy możecie polecić mi jakiś dobry kurs?
Bardzo bym doceniła jakieś porady lub wskazówki. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :)
Kozikk

Re: nauka angielskiego przez internet

Post autor: Kozikk »

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim i nie masz jeszcze żadnego doświadczenia, nauka od native speakera może okazać się kluczowym elementem Twojego sukcesu. Native speakerzy są doskonałymi nauczycielami dla początkujących, ponieważ uczą od podstaw, pomagając uniknąć błędów w wymowie i akcencie, które często pojawiają się w nauce od innych uczniów lub nauczycieli. Tutaj https://www.strzelce360.pl/artykul/6678 ... -speakerem ten temat został fajnie omówiony.
Maćko

Re: nauka angielskiego przez internet

Post autor: Maćko »

Warto też zastanowić się nad korzystaniem z pomocy nauczyciela języka obcego. Profesjonalna pomoc może przyspieszyć naukę i rozwiązać specyficzne problemy. Szczegóły dotyczące tej formy nauki znajdziesz na stronie https://portalsremski.pl/pl/651_artykul ... ielem.html gdyż nauczyciel może dostosować metody i materiały do indywidualnych potrzeb ucznia.
ODPOWIEDZ