tanie leki

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
agripa

tanie leki

Post autor: agripa »

Ludziska gdzie robicie zakupy apteczne? ceny w aptece którą mam w okolicy tak poszły w górę że szok musze pilnie znaleźć coś tańszego,w których stacjonarnych kupujecie?
Alexa

Re: tanie leki

Post autor: Alexa »

Cześć, warto zajrzeć do DOZ, bo tam mają jeszcze rozsądne ceny. Ja ostatnio kupuję już tylko tam, bo tam jeszcze można coś zaoszczędzić (niestety podwyżki już wszędzie).
agripa

Re: tanie leki

Post autor: agripa »

dobrze wiedzieć na pewno skorzystam z podpowiedzi i się tam wybiorę, nie wiem jak wy ale ja się staram mocniej oszczędzać, inflacja mocno mi dała po kieszeni
wieszka

Re: tanie leki

Post autor: wieszka »

Najlepiej kupować w DOZ stacjonarnie moim zdaniem właśnie tam są najlepsze ceny. kupuję u nich już od dawna i nie widzę podwyżek, zarówno na leki na receptę jak i na suplementy.
laruska

Re: tanie leki

Post autor: laruska »

To tak jak i ja, też lubię kupować w DOZie, mam blisko, super ceny mają i duży wybór. Ceny mają faktycznie atrakcyjne takie jak za starych czasów, więc nie ma co przepłacać.
nuriczka

Re: tanie leki

Post autor: nuriczka »

W DOZ cały czas ceny trzymają się dobrze, nie ma podwyżek, więc jak musicie zrealizować receptę i kupić suplementy to polecam wybrać się właśnie do DOZu.
Inna

Re: tanie leki

Post autor: Inna »

Ja też przychylam się do pozytywów na temat DOZ, ceny mają bardzo dobre, asortyment też jest bogaty, dlatego jak potrzebuję jakiegoś leku czy suplementu to idę tam.
daszaa

Re: tanie leki

Post autor: daszaa »

Przede wszystkim leki powinny być bezpieczne. Dlatego warto zwrócić uwagę na to co się kupuje i trzymać się ulotki, lub tego co lekarz zalecił. A czy wiecie pojęcie takie, jak leki otc co to znaczy?
Czym wyróżniają się takie leki? Jak chcecie wiedzieć, to zerknijcie sobie na stronę eubioco.eu.
sarenka87

Re: tanie leki

Post autor: sarenka87 »

Zgadzam się, ja kupuje leki tylko w sprawdzonej aptece i tylko stacjonarnie- tam też zawsze ktoś doradzi, pomoże, coś zaproponuje, kupuję tylko w DOZ- oni mają też najlepsze ceny.
hurket49

Re: tanie leki

Post autor: hurket49 »

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc się nie wypowiem
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
fotograf ślubny warszawa
amaszka

Re: tanie leki

Post autor: amaszka »

DOZ trzyma poziom, faktycznie u nich cały czas ceny bez zmian, akurat musiałam uzupełnić domową apteczkę i właśnie u nich wszystko udało mi się kupić w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ