tanie leki

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
agripa

tanie leki

Post autor: agripa »

Ludziska gdzie robicie zakupy apteczne? ceny w aptece którą mam w okolicy tak poszły w górę że szok musze pilnie znaleźć coś tańszego,w których stacjonarnych kupujecie?
Alexa

Re: tanie leki

Post autor: Alexa »

Cześć, warto zajrzeć do DOZ, bo tam mają jeszcze rozsądne ceny. Ja ostatnio kupuję już tylko tam, bo tam jeszcze można coś zaoszczędzić (niestety podwyżki już wszędzie).

google street rybnik
agripa

Re: tanie leki

Post autor: agripa »

dobrze wiedzieć na pewno skorzystam z podpowiedzi i się tam wybiorę, nie wiem jak wy ale ja się staram mocniej oszczędzać, inflacja mocno mi dała po kieszeni
wieszka

Re: tanie leki

Post autor: wieszka »

Najlepiej kupować w DOZ stacjonarnie moim zdaniem właśnie tam są najlepsze ceny. kupuję u nich już od dawna i nie widzę podwyżek, zarówno na leki na receptę jak i na suplementy.
laruska

Re: tanie leki

Post autor: laruska »

To tak jak i ja, też lubię kupować w DOZie, mam blisko, super ceny mają i duży wybór. Ceny mają faktycznie atrakcyjne takie jak za starych czasów, więc nie ma co przepłacać.
nuriczka

Re: tanie leki

Post autor: nuriczka »

W DOZ cały czas ceny trzymają się dobrze, nie ma podwyżek, więc jak musicie zrealizować receptę i kupić suplementy to polecam wybrać się właśnie do DOZu.
Inna

Re: tanie leki

Post autor: Inna »

Ja też przychylam się do pozytywów na temat DOZ, ceny mają bardzo dobre, asortyment też jest bogaty, dlatego jak potrzebuję jakiegoś leku czy suplementu to idę tam.
daszaa

Re: tanie leki

Post autor: daszaa »

Przede wszystkim leki powinny być bezpieczne. Dlatego warto zwrócić uwagę na to co się kupuje i trzymać się ulotki, lub tego co lekarz zalecił. A czy wiecie pojęcie takie, jak leki otc co to znaczy?
Czym wyróżniają się takie leki? Jak chcecie wiedzieć, to zerknijcie sobie na stronę eubioco.eu.
sarenka87

Re: tanie leki

Post autor: sarenka87 »

Zgadzam się, ja kupuje leki tylko w sprawdzonej aptece i tylko stacjonarnie- tam też zawsze ktoś doradzi, pomoże, coś zaproponuje, kupuję tylko w DOZ- oni mają też najlepsze ceny.
ODPOWIEDZ