trójmiasto rekuperacja

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
kartoś

trójmiasto rekuperacja

Post autor: kartoś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://rekuperacja-24.pl/
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: trójmiasto rekuperacja

Post autor: Viki »

Z tego, co się orientuję, to takie rekuperatory łącznie z ich montażem można zamówić również w firmie https://czystyklimat.pl/52-rekuperatory-wanas. Jak widać mają tam taki sprzęt marki Wanas, jednej z wiodących marek rekuperatorów na rynku. Może ktoś z Was miał uż z nią do czynienia wcześniej?
oliś7889

Re: trójmiasto rekuperacja

Post autor: oliś7889 »

Jakie kwestie powinnam uwzględnić podczas budowy domu? Co jest najważniejsze, a co mniej ważne? Czy dobrą opcją jest na przykład rekuperacja? Zastanawiam się nad tym bo koleżanka podesłała mi stronę https://www.hojero.pl i wydaje mi się, że to niezła możliwość. Co sądzicie?
renataborki

Re: trójmiasto rekuperacja

Post autor: renataborki »

Rekuperacja Wesoła - według mnie najlepsze co mogłam zrobić podczas budowy domu to właśnie inwestycja w to. Dla wszystkich, którzy chcą mieć świeże i czyste powietrze oraz mniej kurzu w domu to idealne rozwiązanie.

odpowietrzenie instalacji gazowej
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 51
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:48

Re: trójmiasto rekuperacja

Post autor: kasiunia »

Czy znane są wam rekuperatory ścienne ? To urządzenia dedykowane dla domów, które już istnieją i nie ma możliwości albo jest to zbyt kosztowne aby wykonywać instalację rekuperacji w sposób tradycyjny. Powiem szczerze ,że nie zdawałam sobie sprawy ,że takie urządzenia w ogóle są dostępne. Internet to jednak potęga informacyjna.
alisiaa

Re: trójmiasto rekuperacja

Post autor: alisiaa »

A czy ktoś z was kupował może już filtry komfovent Domekt u firmy filtryaero.pl? Tak pytam, ponieważ słyszałam, że oni oferują filtry o wydłużonej wydajności. Dlatego mnie zainteresowały ich produkty i chciałabym czegoś więcej dowiedzieć się na ich temat.
ODPOWIEDZ