Uniwersalne zapachy perfum

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Tęgomira76
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2022, 12:58

Uniwersalne zapachy perfum

Post autor: Tęgomira76 »

Słyszeliście o czymś takim jak perfumy unisex? Ja trafiłam na nie jakiś czas temu jak przeglądałam jedną z drogerii właśnie z perfumami. Przyznam szczerze, że te produkty mnie bardzo zaciekawiły. Czy kiedykolwiek kupowaliście uniwersalne perfumy i chcielibyście co nieco o nich opowiedzieć? Chętnie dowiem się jak najwięcej, a może i kiedyś kupię, kto wie :P
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2022, 19:54

Re: Uniwersalne zapachy perfum

Post autor: Adriana »

Kiedyś dostałam od koleżanki testery unisex i totalnie przepadłam. Niektóre zapachy są świetne, więc gdybym miała kupić pełnowymiarowy produkt, to na pewny bym się długo nie zastanawiała. To są najczęściej jakieś nuty kwiatowe i cytrusowe, więc jeśli takie ci pasują, to nie ma problemu. Podoba mi się taka wersja perfum dla kobiet i mężczyzn, a wam?
lauroa

Re: Uniwersalne zapachy perfum

Post autor: lauroa »

Wydaje mi się, że trudno jest zapach dla mnie wybrać, bo jestem naprawdę wybredna. Dla mnie to jest po prostu czymś nietuzinkowym i staram się zawsze ładnie pachnieć. Stąd może warto powiedzieć, że każdy z nas ma inne kryterium i podejście. Dla mnie kobiece perfumy to nie słodkie, ani duszące. Muszą mieć po prostu inną nutę.
monikamis11

Re: Uniwersalne zapachy perfum

Post autor: monikamis11 »

Może zobaczcie na stronę https://thegloow.com/pl/2021-kwasy-tlus ... dla-dzieci tam oferta na kosmetyki, perfumy oraz na suplementy diety. ja kupowałam suplement na włosy bo teraz zimą strasznie wypadają. Warto też teraz nawilżać wysuszoną skórę.
mikka

Re: Uniwersalne zapachy perfum

Post autor: mikka »

Zależy też - jakie szukacie zapachy i czy dla siebie, czy może do swoich wnętrz? Jak chodzi o mnie, to aktualnie interesuje mnie ta druga opcja. Właśnie znalazłam firmę , https://pachnacaszafa.pl/ która oferuje świetne kompozycje zapachowe w postaci odświeżaczy, kuleczek zapachowych itd. Warto tam zerknąć.
ODPOWIEDZ