woda alkaliczna

Ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
mendrek

woda alkaliczna

Post autor: mendrek »

Piliście kiedyś wodę alkaliczną? Regularnie piję ten rodzaj wody już od paru miesięcy, kupuję Alcalię. Smakuje mi a przy okazji też fajnie działa na mój organizm, zgaga zniknęła
jabłonka

Re: woda alkaliczna

Post autor: jabłonka »

Woda alkaiczna jest dla mnie najlepsza, piję Alcalie już długi czas. Ma dobry smaki i super właściwości. ...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Gość

Re: woda alkaliczna

Post autor: Gość »

ja piję codziennie na czczo wodę alcalie, czuje że woda alkaiczna dobrze na mnie wpływa :-)
...............................................................................................................................
mestera

Re: woda alkaliczna

Post autor: mestera »

O to bardzo ciekawe. Nie słyszałam wcześniej o tym, aby woda alkaliczna wpływała pozytywnie na zgagę. Dobrze wiedzieć, bo refluks to dolegliwość, z którą borykam się już jakiś czas.

plus jak doładować konto przez internet
ODPOWIEDZ