angielski online

Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
Baaśka

angielski online

Post autor: Baaśka »

Witam. Czy waszym zdaniem zapisanie się na kurs angielskiego online to dobry pomysł? Znalazłam taką ofertę https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-angie ... w-136.html. Co o niej myślicie? Chciałabym się podszkolić nieco w mówieniu i znaleźć lepszą pracę. Zastanawiam się tylko nad samą formą kształcenia.
Łuki021

Re: angielski online

Post autor: Łuki021 »

Nauka angielskiego online to najlepszy sposób moim zdaniem. Zwłaszcza jak mamy taką sytuację jaką mamy. A jeszcze jak to jest taka forma nauki jak na https://youtu.be/HJ5hjobQYg8 to już nie mam wątpliwości. Właśnie ta lekcja o zasadach gramatyki zachęciła mnie do skorzystania z całego kursu. Tu nie ma nauki na pamięć, siedzenia nad podręcznikiem, tu się słucha i mówi, bardzo dużo mówi. A do tego w niezwykle prosty sposób lektor wszystko tłumaczy. Taka forma może tylko zachęcić do nauki.

kino galeria plaza
Stefanuś12

Re: angielski online

Post autor: Stefanuś12 »

Właśnie sporo osób uczy się języka angielskiego. Nawet dzieci można nauczyć języków obcych online, ponieważ jest mnóstwo szkół, które oferują zdalne nauczanie. Np. na stronie http://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która uczy angielskiego oraz hiszpańskiego.
olgaŻ

Re: angielski online

Post autor: olgaŻ »

Angielskiego online uczyłam się używając tego kursu - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/, no i muszę przyznać, że naprawdę dużo się nauczyłam. Jest to tak samo skuteczne jak normalny kurs, a może nawet i bardziej bo uczyć możemy się kiedy tylko chcemy, więc jest to o wiele częściej ;)
Liś

Re: angielski online

Post autor: Liś »

Według mnie, warto również przejrzeć oferty różnych księgarni, ponieważ można czasami trafić na naprawde ciekawą ofertę pod względem podręczników do nauki języka. Sama niedawno zakupiłam tutaj https://www.taniaksiazka.pl/kak-raz-kla ... 72501.html wszystkie podręczniki dla moich dzieciaków na nowy rok szkolny. Może tobie również uda się coś znaleźć.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: angielski online

Post autor: Viki »

A czy warto Waszym zdaniem zrobić sobie kurs języka angielskiego z certyfikatem? Z tego, co się orientuję, to takie właśnie kursy językowe ma w swojej ofercie szkoła językowa Ling Team. Mi się wydaje, że warto, bo taki certyfikat zawsze może się przydać - na przykład przy poszukiwaniu pracy. A Wy co o tym sądzicie? Może ktoś z Was już taki certyfikat posiada?
ODPOWIEDZ