Markiza - BobiDecor

Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
Markiza - BobiDecor

Markiza - BobiDecor

Post autor: Markiza - BobiDecor »

Markiza Lublin W ofercie BobiDecor znajdują się m.in. rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne na wymiar, żaluzje poziome drewniane, aluminiowe, a także fasadowe, zasłony, plisy i verticale (żaluzje pionowe). Szeroki wybór różnych rodzajów rolet rzymskich, dzień noc, dachowych, plisowanych oraz w kasetach, pozwala dopasować je do każdego charakteru wnętrza i dowolnej aranżacji.
awa

Re: Markiza - BobiDecor

Post autor: awa »

Markiza - BobiDecor pisze: 02 lis 2021, 9:08 Markiza Lublin W ofercie BobiDecor znajdują się m.in. rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne na wymiar, żaluzje poziome drewniane, aluminiowe, a także fasadowe, zasłony, plisy i verticale (żaluzje pionowe). Szeroki wybór różnych rodzajów rolet rzymskich, dzień noc, dachowych, plisowanych oraz w kasetach, pozwala dopasować je do każdego charakteru wnętrza i dowolnej aranżacji.
I świetnie! Właśnie oddaliśmy na zimowanie nasz domek https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-2 , no i potem trzeba będzie się brać za wykończenie i różne takie. Na pewno będziemy potrzebowali również i markiz. Ciesze się, że mi coś takiego udostępniasz. Ułatwiasz mi zadanie.
ODPOWIEDZ