Strona z inspiracjami wnętrz

Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
kintentka

Strona z inspiracjami wnętrz

Post autor: kintentka »

Cześć!
Chciałam się podzielić swietną stroną o projektowaniu wnętrz i ogrodów https://pracowniaa.pl/ jest mnóstwo zdjęc więc można się zainsporować i stworzyć sobie nowe wnętrze za małe pieniądze :) polecam!
oluchna

Re: Strona z inspiracjami wnętrz

Post autor: oluchna »

Cześć, zastanawiam się, czy macie czasem na oku takie mocowania led ? Jeśli tak, to gdzie je kupujecie i dlaczego? Ja w sumie nad tym nie myślałam, ale w sumie to naprawdę dla mnie ma znaczenie. Wiecie, jednak kompleksowo podchodzę do wielu spraw i zastanawiam się po prostu. Dlatego właśnie się nad tym odpowiednio zastanawiam. To , jak to będzie ?
madziax

Re: Strona z inspiracjami wnętrz

Post autor: madziax »

W internecie to człowiek wszędzie w sumie może znaleźć różne inspiracje, jak i fajne propozycje dla siebie. Ja właśnie upatrzyłam sobie przepiękne tutaj https://ehokery.pl/krzesla-do-jadalni krzesła do jadalni. Jestem nimi oczarowana i na pewno je kupię, ponieważ wszystko się w nich zgadza.
bandamana

Re: Strona z inspiracjami wnętrz

Post autor: bandamana »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że dla mnie na przykład elastyczna taśma uszczelniająca jest w porządku, to jak uważacie? Co sobie można w tym względzie omówić? Mam nadzieję, że będziecie dla mnie dobrą pomocą, ale jednak nie do końca. Czekam na wskazówki, co sądzicie.
zuzanka

Re: Strona z inspiracjami wnętrz

Post autor: zuzanka »

Gdyby ktoś potrzebował inspiracji co do oswietlenia, to tutaj https://www.elampy.pl/lampy-wewnetrzne maja tego naprawde duzo, sama oststnio przegladalam bo szukalam jakiejs ladnej lampy do salonu
ODPOWIEDZ