strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2020, 16:00

strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: elwira »

Cześć! Chciałabym zainwestować w stronę www ze sklepem internetowym. Mam na oku firmę strony-internetowe.perspektiw.pl. W swoich realizacjach mają bardzo ciekawe projekty. Macie już jakieś doświadczenia związane z tą firmą? Polecacie?
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2020, 16:00

Re: strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: elwira »

Polecam firmę Perspektiw. Fantastyczna współpraca, cierpliwie wysłuchiwali moich wizji :) Bardzo szybko i sprawnie zrobili stronę, wszystko idealnie działa.
Awatar użytkownika
Lubosław_81
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:03

Re: strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: Lubosław_81 »

Skorzystałem z ich usług w zakresie oklejania samochodu. Prowadzę małą firmę transportową i pomysł, żeby umieścić reklamę na samochodzie był strzałem w dziesiątkę. Od razu mam o wiele więcej zleceń! Przy realizacji spotkałem się z bardzo dużym profesjonalizmem z ich strony. Reklama wyszła super. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
Awatar użytkownika
Feliksa
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2020, 8:41

Re: strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: Feliksa »

Mam niewielka działalność, ale ze względu na korona wirusa musiałam przenieść się do internetu. Potrzebowałam strony internetowej i byłam zszokowana wycenami niektórych firm. Na szczęście trafiłam na perspektiw i okazało się, że można wykonać ja taniej i równie dobrze jak konkurencja. Polecam
Awatar użytkownika
Sara1982
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 8:16

Re: strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: Sara1982 »

Zamówiłam u nich naklejki wypukłe z logo mojej firmy, które zostały umieszczone na gadżetach reklamowych i były dodatkiem do prezentów dla naszych klientów. Jakoś wykonania i precyzja to świetna wizytówka ich pracy. Polecam wszystkim serdecznie firmę Perspektiw.
Awatar użytkownika
jagna_78
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 1:44

Re: strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: jagna_78 »

Ostatnio w ramach współpracy z firmą Perspektiw zrealizowałam stronę internetową. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i przebiegu całej realizacji. Wszystko szybko, sprawnie i tak, jak tego oczekiwałam od samego początku. Świetni specjaliści.
Katarzyń

Re: strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: Katarzyń »

A je zdecydowałam się w tych trudnych czasach rozpocząć własną działalność. Prowadzę niewielki sklep ze zdrową żywnością, ale chciałam też zacząć sprzedawać za pośrednictwem internetu. W Perspektiw postawili dla mnie sklep internetowy i jestem zadowolona ze współpracy. Dobre ceny, obsługa posprzedażowa również na wysokim poziomie.
Wiśnia

Re: strony-internetowe.perspektiw.pl - opinie

Post autor: Wiśnia »

Bardzo polecam współpracę z nimi. Zamówiłam u nich stronę internetową, ale też firmowe kubki z nadrukiem, jakość bardzo dobra. Jestem również zadowolona z ceny i terminu realizacji.
ODPOWIEDZ