Zwrot podatku

Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
żaneta

Zwrot podatku

Post autor: żaneta »

Czy ktoś z Was robił zwrot podatku z Austrii? Za pracę tam? Czy trudne są formalności? Jak długo się czeka na taki zwrot? I czy w ogóle opłaca się starać o niego?
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Zwrot podatku

Post autor: redaktor »

Sam zwrot podatku jak najbardziej jest możliwy i oczywiście również możemy się o niego starać gdy pracowaliśmy za granicą. Na ten moment ja mam zamiar założyć swoją spółkę ale za granicą kraju. Właśnie dlatego poprosiłem firmę Thompson&Stein o pełen wsparcie w zakresie prawnopodatkowym.

sps usługi polska sp. z o.o
Gawryś

Re: Zwrot podatku

Post autor: Gawryś »

Same zwroty podatków jak najbardziej są istotne i ja jestem przekonany, że również warto wiedzieć jak to wygląda w przypadku sprzedaży towaru do UK. Ja czytałem niedawno o tym na stronie https://taxology.co/pl/jak-opodatkowac- ... enta-w-uk/ i moim zdaniem posiadanie tej wiedzy jest niezwykle istotne.
Rożek

Re: Zwrot podatku

Post autor: Rożek »

Sam zwrot podatku na pewno jest fajną sprawą i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja przede wszystkim chcę wiedzieć jaka forma opodatkowania będzie dla mnie najbardziej korzystna. Nawet miałem okazję o tym przeczytać na stronie https://www.bluo.pl/biznes/formy-opodat ... h-wiedziec i myślę, że wiedza tam zawarta na pewno przyda się wielu osobom.
Gułag

Re: Zwrot podatku

Post autor: Gułag »

Tak naprawdę to sam zwrot podatku na pewno każdego z nas cieszy i ja również jestem zdania, że dość ważną sprawą jest to, aby na bieżąco orientować się co do kwestii podatków. Tym bardziej jeśli jeszcze jesteśmy przedsiębiorcami to powinniśmy być zainteresowani co tak naprawdę zmieni się w podatkach wraz z nadejściem 2022 roku. Jak dla mnie właśnie ten temat został bardzo dokładnie opisany na stronie http://www.secus.pl/zmiany-podatkowe-w- ... -nas-czeka i myślę, że to jest po prostu ważne.
Kaźmirz

Re: Zwrot podatku

Post autor: Kaźmirz »

W ciągu ostatnich lat Litwa stała się istotnym graczem na europejskiej scenie biznesowej. Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu w tym kraju, polecam zapoznać się z materiałami dostępnymi na https://www.thompsonstein.com/spolka-za ... na-litwie/ które pomogą Ci podjąć świadome decyzje.
ODPOWIEDZ