dobra kancelaria prawna Gdańsk

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
jeż

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: jeż »

Hej. Potrzebuję od was małej porady, mianowicie znacie może jakiegoś dobrego mecenasa, który działa na terenie Gdańska? Poszukuję kogoś, kto specjalizuje się w rozwodach i pomógłbym mi z podniesioną głową przyjść przez to całe zamieszanie związane z rozwodem. Jeżeli znacie jakiegoś specjalistę z wolnym terminem, to będę bardzo wdzięczna za polecenie.
loluś

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: loluś »

Sama niedawno przechodziłam przez to samo i powiem Ci, że gdy już wyjdzie się z sali rozwodowej. to uwierz mi, nadchodzi ogromna ulga i spokój ducha. Wiem, że teraz jest Ci ciężko, ale to naprawdę minie. Wiadomo, że to wspomnienia pozostaną, ale pomyśl ile cudownych chwil jeszcze przed Tobą :) nie poddawaj się.
Bronisława

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Bronisława »

Jeżeli poszukujesz dobrej kancelarii prawnej, która działa na terenie Gdańska, to od siebie polecam Ci zwrócić uwagę na http://www.mindykowski.pl/ Moja koleżanka korzystała z jego pomocy podczas swojego rozwodu i wiem, że była bardzo zadowolona. Mecenas oferuje ogromne wsparcie, a także liczne wskazówki, dzięki którym łatwiej było jej zachować spokój na sali sądowej. Myślę, że Ty również będziesz z niego zadowolona .
ODPOWIEDZ