Instagram

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Rąbert

Instagram

Post autor: Rąbert »

Hej! Jakie macie metody na zdobywanie follow na Instagramie? Jeśli chodzi o mnie to robienie pięknych zdjęć nie wystarczyło. Myślałem, że jak wstawie moje zdjęcia (a jestem fotografem), to nagle zdobędę tysiące fanów. A tu nic. Na szczęście znalazłem fajną stronkę, gdzie są instagram obserwujący do kupienia.
Dagą

Re: Instagram

Post autor: Dagą »

Nie, no myślę, że to faktycznie ważne żeby wrzucać dobre fotki, a nie takie robione mikrofalą. Ale fakt, że to nie wystarczy. Dobrze jest na początku jednak kupić obserwacje na instagramie. Wtedy wszystko zaczyna się szybciej kręcić. Ja też tak zrobiłam.
elżbieta

Re: Instagram

Post autor: elżbieta »

Nie tak dawno właśnie szukałam dobrej i sprawdzonej firmy by wykupić like na Facebooka. Trafiłam na https://www.socialmediabost.pl/ i powiem wam, że kontakt okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ich działania są mega owocne, a koszty takiej usługi są naprawdę tanie
Głagol

Re: Instagram

Post autor: Głagol »

Ogólnie sam Instagram jest bardzo fajną platformą społecznościową i muszę przyznać, że jak dla mnie stanowi on również doskonałe miejsce do działań marketingowe. Tym bardziej, że jak czytałem jeszcze na stronie https://www.patizonet.com/pl/biznes/ins ... ngowe.html to właśnie fajnie tam to zostało opisane.
CieślikF1

Re: Instagram

Post autor: CieślikF1 »

Jeśli skutecznie prowadzisz biznes już jakiś czas pewnie wiesz jak rozwiązywać problemy z tym związane, jak zarządzać przynajmniej w niewielkim stopniu sytuacją kryzysową. To bardzo ważna umiejętność bo problemy w firmie pojawiają się z nikąd i trzeba umieć na nie reagować. To właśnie nazywamy zarządzaniem sytuacją kryzysową a więcej na ten temat znajdziesz tutaj - https://commplace.pl/zdefiniowanie-wewn ... l-kryzysu/ .To blog o tematyce biznesowej a kwestia zarządzania kryzysowego to tylko jeden z ciekawych tematów jakie tam poruszono.
Stanisława

Re: Instagram

Post autor: Stanisława »

Jeśli chcecie, aby wasze media społecznościowe stały się bardziej popularne, warto nawiązać współpracę z firmą https://kuplike.pl/produkt/lajki-na-fb/] . Zakup lajków na Facebooku jest stosunkowo tani, w porównaniu do uzyskanych efektów.
_______________________________________________________________________________________________________________
Czaruś77

Re: Instagram

Post autor: Czaruś77 »

A słyszeliście o takim narzędziu jak https://polskielajki.pl/generator-haszt ... stagramie/? Jest to generator hasztagów, który znacznie ułatwia korzystanie z instagrama.
______________________________________________________________________________
Jaśko

Re: Instagram

Post autor: Jaśko »

Ja jestem jeszcze na samym początku ścieżki poznawania Instagrama,. ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę w stanie uruchomić swoją pierwszą kampanię reklamową. Właśnie dlatego jak dla mnie dość istotną sprawą jest to, aby wiedzieć w jaki sposób właściwie korzystać z hasztagów aby poprawiać zasięgi. Ciekawie o tym napisano na stronie https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/s ... ec-zasiegi i polecam każdemu zapoznanie się z tym wpisem.
Sąsiad

Re: Instagram

Post autor: Sąsiad »

Zastanawiasz się, jak dodać tło do Twojego InstaStory? Wykorzystaj możliwości edytowania dostępne w Instagramie, aby dodać kolorowe tło lub zdjęcie. Szczegółowy poradnik znajdziesz pod adresem https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/t ... -dodac-tlo i dzięki temu Twoje historie mogą stać się bardziej kolorowe i przyciągać uwagę.
Widmo

Re: Instagram

Post autor: Widmo »

Hashtagi to doskonały sposób na organizowanie treści w sieciach społecznościowych. Umożliwiają one grupowanie postów według konkretnych słów kluczowych, co ułatwia użytkownikom wyszukiwanie interesujących ich tematów. Aby dowiedzieć się, jak skutecznie wykorzystać hashtagi w Twojej strategii mediów społecznościowych, sprawdź https://adnext.pl/baza-wiedzy/hashtag/ i wybierając odpowiednie hashtagi, zwiększasz szanse na dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.
ODPOWIEDZ