jaka opieka medyczna?

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Elżbieta
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 1:17

jaka opieka medyczna?

Post autor: Elżbieta »

Cześć, czy wy też uważacie, że prywatna opieka medyczna jest lepsza niż państwowa? Powiem wam, że ja się nawet zastanawiałam nad kupieniem polisy z właśnie taką opieką. Przynajmniej miałabym świadomość, że do potrzebnego mi lekarza dostanę się w miarę szybko i że dobrze się mną zajmą. No i cena nie jest wysoka, więc tym bardziej się opłaca. Jakie macie zdanie?
Misiek

Re: jaka opieka medyczna?

Post autor: Misiek »

Oczywiście, że jest lepsza, z prostego względu tzn nie trzeba na nią czekać miesiacami hehhe.
U nas jak mam się dostać do specjalisty o mnie cholera zalewa, bo to trwa i trwa a choroba może się ciągnąć, więc prywatna opieka jest super, a nawet jak na pilno potrzebuję to sobie w Telemedi opłacę wizytę online i mogę wybrać spośród naprawdę dobrych lekarzy z kim chce rozmawiać, a to mega przyspiesza czas i pomocy i zabrania się za jakieś leczenie.
Jak chcesz to sobie do nich zajrzyj, tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
robią dobrą robotę
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 167
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: jaka opieka medyczna?

Post autor: endzel »

Jak mam byc szczera, to naprawdę dobre opinie słyszałam o fmc łódź jako o centrum medycznym. Myślę, że najlepiej będzie jeżeli po prostu zapoznasz się z ich pełną ofertą i umówisz się na wizytę.
Bażant

Re: jaka opieka medyczna?

Post autor: Bażant »

Dla osób starszych, dostęp do specjalistycznej opieki geriatrycznej jest niezbędny. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera oferty opieki dostosowanej do potrzeb seniorów, co jest kluczowe dla utrzymania ich zdrowia i samodzielności w późniejszym wieku.
mana

Re: jaka opieka medyczna?

Post autor: mana »

Jeśli chodzi o leczenie endometriozy to wydaje mi się że szpital medicover sobie najlepiej radzi. Mają tam nawet zabiegi usuwania endometriozy w asyście robota da vinci, czyli takie mało inwazyjne
ODPOWIEDZ