Jaki probiotyk dla dziecka?

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
koń

Jaki probiotyk dla dziecka?

Post autor: koń »

Polecicie jakiś?
mańka

Re: Jaki probiotyk dla dziecka?

Post autor: mańka »

Mogę polecić probiotyk z witaminą d, bo ja taki podaję swojemu dziecku, pediatra mówi że witamina d dla dzieci jest bardzo ważna zwłaszcza dla niemowląt i małych dzieci a powinno się ją też uzupełniać u starszych dzieci
żaba

Re: Jaki probiotyk dla dziecka?

Post autor: żaba »

Podaję Multilac Baby, w kroplach - naprawdę dobrze się u nas sprawdza. A dla mnie, zapominalskiej, świetne jest to, że nie ma potrzeby przechowywania ich w lodówce.
olguśka

Re: Jaki probiotyk dla dziecka?

Post autor: olguśka »

Ja ostatnio znalazłam taki probiotyk z witaminami - https://mynarum.com/fruitsmax-kids-500mg, bardzo fajne rozwiązanie dla dzieci. No i forma tego probiotyku jest świetna, myslę że każde dziecko będzie je brało bez większego problemu :) A sam probiotyk jest naprawdę dobrej jakości.
dąbrowska

Re: Jaki probiotyk dla dziecka?

Post autor: dąbrowska »

Jeśli chodzi o probiotyki dla dzieci to zawsze pytaj lekarza. Ja stosuję proctolact a to jest polecany probiotyk który sie stosuje w przypadku profilaktyki i wspomagania leczenia stanów zapalnych i owrzodzeń śluzówki odbytu, ran okołoodbytniczych, przetok, szczelin odbytu
widłowa

Re: Jaki probiotyk dla dziecka?

Post autor: widłowa »

Myślę że ja bym nie ryzykowała i kupiła jednak dobry probiotyk multilac dla dziecka. Dieta owszem jest bardzo ważna ale czytałam tu https://www.multilac.pl/ że warto przyjmować je podczas antybiotykoterapii, po przebytej biegunce i w trakcie wyjazdu, gdy podróżujemy do innej strefy klimatycznej.
ODPOWIEDZ