kiedy czyścić wykładzinę?

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
filipa-73
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2022, 3:55

kiedy czyścić wykładzinę?

Post autor: filipa-73 »

Wiecie może, jak często powinno się czyścić wykładziny albo dywany? Ja zazwyczaj robię to raz albo maksymalnie dwa razy w roku i zazwyczaj przed świętami, bo lubię taki porządek. Oczywiście nigdy nie wykonuję tego samodzielnie, wolę zapłacić nieco za kapsułkowanie wykładzin Piaseczno i wiedzieć, że wszystko zostało dokładnie zrobione. Jak to u was wygląda?
Wolan

Re: kiedy czyścić wykładzinę?

Post autor: Wolan »

Wielu z nas boi się prać dywany w domu, obawiając się ich zniszczenia. Jednak z odpowiednią wiedzą, można to robić bez obaw. Rzecz jasna, warto zapoznać się z poradnikiem dostępnym na https://zaprojektuj-wnetrze.pl/jak-odpo ... ac-dywany/ który zawiera wiele praktycznych wskazówek. Osobiście polecam unikanie silnych środków chemicznych, które mogą zaszkodzić delikatnym tkaninom.
Korek

Re: kiedy czyścić wykładzinę?

Post autor: Korek »

Do usuwania trudniejszych plam, takich jak farby czy tusz, można stosować specjalne środki dostępne w sklepach. Ważne jest, aby środek był bezpieczny dla tkaniny dywanu i nie powodował jej blaknięcia. Szczegółowe informacje na temat usuwania trudnych plam znajdziesz na stronie https://www.zuzkapisze.pl/2022/11/jak-c ... iecka.html i zawsze warto przetestować środek na małym, niewidocznym fragmencie dywanu.
ODPOWIEDZ