Kredyt hipoteczny

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Hapiś

Kredyt hipoteczny

Post autor: Hapiś »

Ma ktoś kredyt w banku millenium? Mogę prosić o opinie? Chodzi ogólnie o banki, które wymagają 10% wkładu własnego?
Zastanawiam się nad wzieciem kredytu hipotecznego, jednak nie mam na wklad własny 20% Szczególnie, ze kupuje mieszkanie w duzym mieście a trochę bezie kosztować.
Marmiś

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: Marmiś »

Millenium z 5 banków przedstawiło mi najlepszą ofertę kredytu (najwyższa zdolność kredytowa + najniższa marża). Jednak sami ostrzegali, że z uwagi na duże zainteresowanie u nich dłużej oczekuje się na decyzję tj. do miesiąca.

Warto jest na pewno zajrzeć sobie na stronę:
pozyczkanakonto.pl

Opisane jest tutaj w jaki sposób obliczana jest zdolność kredytowa oraz jak ją poprawić.
aśka

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: aśka »

zaczęłam ostatnio przeglądać mieszkania deweloperskie.
myślałam że będę miał będzie miała takie wpływ na rynek nieruchomości że Ceny nie są spadną Niestety mam wrażenie że z miesiąca na miesiąc mieszkania Zarówno te z rynku wtórnego jakieś pierwotnego są coraz droższe
eśka

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: eśka »

Skoro taki kredyt macie ochotę wziąć, to myślę, że konsultacja z takim https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elk/ doradcą będzie dla was naprawdę porządnym wyjściem. Chodzi mi o to, że ten to pośrednik może wam najwięcej zaproponować i na pewno nie będzie to żadne obciążenie. Znajdzie najlepszą i najkorzystniejszą ofertę.
jaś

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: jaś »

od kilku lat Mieszkamy z żoną w Niemczech i postanowiliśmy że chcemy kupić domu moje pytanie Jak dostać kredyt w Niemczech W przypadku gdy oczywiście mam zameldowania oraz stałą legalną pracę Czy ktoś z was próbował tego typu zabiegu i może podzielić się doświadczeniami?

walther black butterfly bbk
Żaneta.Ma

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: Żaneta.Ma »

Nie mam się czym chwalić jeśli chodzi o mój kredyt na mieszkanie. Przez to, że we frankach to same z nim problemy mam. I tak teraz nie jestem z tym wszystkim sama, mogę liczyć na bardzo merytoryczną i profesjonalną pomoc https://cleverstep.pl/ . Też prawo zmieniło się na korzyść frankowiczów, dlatego warto walczyć o swoje. Ja tak właśnie robię.
Awatar użytkownika
guminka
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:00

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: guminka »

Miałam taki kredyt i jeszcze inny i dość słabo na nim wyszłam, tzn miałam problemy ze spłacaniem tych wszystkich rat. Jeszcze wcześniej myślałam że będzie ok, ale zmiana pracy czy jakieś inne problemy no i tak. Dlatego zmuszona byłam wziąć kredyt konsolidacyjny który mnie uratował i był moją ostatnią deską ratunku.
węt

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: węt »

W sumie chodzi mi coś takiego po głowie, ale nie mam pewności, czy uda mi się w ogóle samodzielnie to załatwić. Jednak nie mam za dużej wiedzy w tym zakresie. Dlatego bardziej myślę o takim https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... wy-zgierz/ czymś. Ogólnie wiele osób mi bardzo dobrze chwaliło tego pośrednika.
Krzyśś

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: Krzyśś »

Jeśli chodzi o kredyty hipoteczne, to odsyłam do tych ekspertów: https://plcg.pl/kredyty-hipoteczne/ - pomagają, ogarniają formalności. Bardzo pomocni ludzie. Bez nich w życiu bym tego nie zorganizował, mimo że moja zdolność kredytowa najsłabsza nie była. Panowie działają mega sprawnie i są konkretni. Polecam!
ODPOWIEDZ