Mycie elewacji

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
ała

Mycie elewacji

Post autor: ała »

Najczęściej wiosną, gdy wszystko kwitnie pojawiają nam się pomysły na renowację naszego domu. Wiele prac można wykonać od ręki, takich jak drobne prace ogrodowe czy niewielkie prace konserwacyjne. A są prace poważniejsze, które wymagają się chwilę - lub dłużej - zastanowić aby podjąć właściwą droge działania. Do prac które nie są szczególnie skomplikowane można zaliczyć te związane z konserwacją fasady budynku. Dobrze zadbane ściany zewnętrzne świadczą pozytywnie o gospodarzu i przedłużają ich żywotność. Świetnym zabiegiem który wpłynie pozytywnie na wygląd zewnętrznej części nieruchomości jest mycie elewacji. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto nie chce przeprowadzać generalnego remontu i ma w planach przeprowadzić prace mające na celu przedłużenie "żywotności" warstw zewnętrznych ścian. Nie jest to kosztowny proces i potencjalnie jest możliwy do wykonania samodzielnie jeżeli posiadamy w domu odpowiedni sprzęt.
muś

Re: Mycie elewacji

Post autor: muś »

W sumie samo mycie elewacji Wrocław nie jest tak kosztowne, co jej malowanie. Wiem, bo moja znajoma zamawiała i na pewno ja na to też się zdecyduje. Firma Rope Expert świetnie sobie radzi z tym zadaniem, dodatkowo świetnie współpracując z klientem. Lepszego fachowca na pewno nie znajdziecie.
wór

Re: Mycie elewacji

Post autor: wór »

No dobrze, a czy ktoś z Was wykupywał taką usługę jak mycie elewacji Gdańsk ? Nie mam pewności, czy to się inaczej nie nazywa, ale o to mi chodzi. Dlatego jeśli możecie, to dajcie znać, bo ja jednak sam się nie orientuję. Chodzi ogólnie o to, żeby elewacja była piękna na nowo.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Mycie elewacji

Post autor: Viki »

A czy ktoś z Was przymierza się właśnie do malowania elewacji w domu? Jeśli tak, to pamiętajcie o tym, żeby wybrać do tego celu odpowiednią farbę. Powinna być ona hydrofobowa i odporna na czynniki atmosferyczne. Co powiecie na farbę akrotix 3000, o której mowa na stronie internetowej https://bbhomedecor.pl/sklep/farby-scie ... -cena.html? Moim zdaniem mógłby to być całkiem dobry wybór ;)
Sławomir

Re: Mycie elewacji

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://maxmont.pl/ znajdziecie oferte firmy MaxMont, która specjalizuje się w montazu elewacji dachów z płyt warstwowych, kasetonów i blach stalowych. Posiadają nowoczesny sprzęt oraz doskonale wykwalifikowana kadre pracowniczą, która na pewno Wam pomoże.
ODPOWIEDZ