Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Kryśka

Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: Kryśka »

Cześć, są tu osoby z Poznania lub okolic? Kogo polecacie do sprzedaży mieszkania własnościowego? Szukam godnego polecenia biura nieruchomości, które zajmie się sprzedażą od początku do końca. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia i szczere rekomendacje.
Kaśka

Re: Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: Kaśka »

Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć na ten temat i jestem zdania, że jeśli chodzi o same nieruchomości to przede wszystkim fajną sprawą jest je w dość krótkim czasie sprzedać. Właśnie dlatego ja zdecydowałam się na skontaktowanie z firmą http://skupnieruchomoscidom.pl/ która po prostu nieruchomości skupuje.
Żyła Paweł

Re: Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: Żyła Paweł »

Ja Ci polecam biuro Tobis Nieruchomości https://tobism.pl/. Jest to firma z Poznania. Bardzo fajny mają kontakt z klientem, pomagają we wszystkich formalnościach i biorą je na siebie. Sprzedaż szybko idzie, transakcja bezpieczna, sprawdzona. Polecam współpracę z tym biurem
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: kana »

Sami zastanawiamy się nad tym czy by nie zdecydować się właśnie na poszukiwania domu poprzez biuro nieruchomości Poznań I tak też między innymi udało mi się natrafić na Astons, w której to znalazłam kilka bardzo ciekawych ofert odnośnie sprzedaży domów. Także myślę, że jednak takie profesjonalne biuro nieruchomości, to super pomysł.
ODPOWIEDZ