prawnik od nieruchomości

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2022, 3:00

prawnik od nieruchomości

Post autor: Weronika »

Kto z was zajmuje się nieruchomościami? Jestem ciekawa, czy kiedykolwiek potrzebowaliście pomocy prawnika? Podejrzewam, że większość z was tak, bo jednak niektóre sprawy bywają trudne i pomoc kogos doświadczonego jest na wagę złota. Zresztą pomoc prawna w zarządzaniu nieruchomościami to usługa, którą oferuje sporo kancelarii, prawda? Macie sprawdzonego prawnika?
20latka

Re: prawnik od nieruchomości

Post autor: 20latka »

Ja to się zastanawiam, jak to ma wyglądać? W sumie nie korzystałam nigdy z usług prawniczych i jak na razie nie zamierzam, ale dobrze mieć zapas, to znaczy kancelarię na oku, która na pewno mi pomoże. Więc czekam na wskazówki. Może warto iść do warszawskiej Lawsome https://lawsome.pl ? Tu znajdziecie odpowiednie kroki.
karuzel

Re: prawnik od nieruchomości

Post autor: karuzel »

Uważajcie! Wybór pierwszej lepszej kancelarii i prawnika to najgorsze co możecie sobie zafundować! Akurat jeżeli chodzi o takich "prawników" jak Mateusz Mickiewicz to serio - im dalej, tym lepiej.
Bartłomiej

Re: prawnik od nieruchomości

Post autor: Bartłomiej »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego rzeczoznawcy majątkowego w Lublinie - profesjonalna wycena KWT . Warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy.
Synek

Re: prawnik od nieruchomości

Post autor: Synek »

Skup nieruchomości za gotówkę jest także atrakcyjny dla inwestorów szukających okazji do szybkiego remontu i odsprzedaży nieruchomości. Strony internetowe jak https://kupujemym.pl/ często zawierają oferty nieruchomości, które można nabyć poniżej rynkowej wartości, co umożliwia osiągnięcie znaczących zysków po ich odnowieniu.
mojamała

Re: prawnik od nieruchomości

Post autor: mojamała »

Czy mieliście okazję kupować kiedyś mieszkanie? Jeśli tak, to jak to wyglądało finansowo? Na pewno jestem w kropce, ponieważ bardzo zależy mi na wygodnym mieszkanku, a to nie idzie w parze z moimi planami. Może jednak poradzicie mi coś? W sumie chciałabym mieć pewność, że wybrałam najlepsze mieszkania w mrągowie .
ODPOWIEDZ