prawo jazdy dla obcokrajowca

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
emilia
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 7:25

prawo jazdy dla obcokrajowca

Post autor: emilia »

Cześć. Czy wiecie jak wygląda sytuacja ze zdawaniem na prawo jazdy w przypadku obcokrajowców? Słyszałam, że można zrobić egzamin na prawo jazdy po angielsku, ale jestem bardzo ciekawa jak to wygląda w praktyce. Ponoć musi być przy tym obecny tłumacz przysięgły, zgadza się? Mój partner nie jest Polakiem, a zalezy mu na posiadaniu prawa jazdy, wiec potrzebne nam te informacje :)
wygrala

Re: prawo jazdy dla obcokrajowca

Post autor: wygrala »

Nie wiem do końca, co mam zrobić, jakie rozwiązanie będzie dla mnie i ja mam naprawdę sporo przemyśleń. Chodzi o coś takiego jak kurs prawa jazdy warszawa i dlatego się waham. Czy waham się? To pytanie sobie ciągle zadaje, ale tak, taka jest prawda. Dlatego mam nadzieję, że uda mi się to jakoś ogarnąć i zacząć działać.
Lizak

Re: prawo jazdy dla obcokrajowca

Post autor: Lizak »

Planując zdobycie prawa jazdy kat. C, warto przemyśleć cały proces i przygotować odpowiedni budżet. Nie tylko koszty szkolenia, ale i inne wydatki mogą się sumować, szczególnie jeśli chodzi o dodatkowe godziny jazdy czy przystąpienie do egzaminu kilkukrotnie. Znalazłem bardzo pomocny artykuł na https://moro-tour.pl/porownanie-kosztow ... ch-polski/ który dokładnie omawia te kwestie.
markizae

Re: prawo jazdy dla obcokrajowca

Post autor: markizae »

Od zawsze marzyło mi się prowadzenie motocykla, ale prawdę mówiąc, nie miałam pewności, czy sobie poradzę. Są jednak moto trójkołowe i o tym w sumie w dużej mierze pomyślałam. Może warto będzie takie https://oskernest.pl/kategoria-a2 kursy robić? Co wy na to? Jestem zdania, że warto i nie jestem tym zdziwiona.
ODPOWIEDZ