problem nietrzymanie moczu

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
greta

problem nietrzymanie moczu

Post autor: greta »

u jakiego lekarza leczyliście się z nietrzymania moczu? Gdzie kupowaliście wkładki czy inne produkty tego typu? Będę wdzięczna za polecenia szczególnie z doz bo do nich mam blisko
Izzi

Re: problem nietrzymanie moczu

Post autor: Izzi »

W DOZ mają spory wybór tego typu produktów i są w naprawdę dobrej cenie, jak coś, to często jest też szansa na jakieś próbki produktów do spróbowania przed zakupem.
greta

Re: problem nietrzymanie moczu

Post autor: greta »

byłam w DOZ i kupiłam wkładki, dostałam nawet darmowe próbki, jestem pozytywnie zaskoczona ilością asortymentu i obsługą, która mi doradziła odpowiednie produkty
Inka

Re: problem nietrzymanie moczu

Post autor: Inka »

A te próbki, o których piszecie, że udało Wam się dostać w DOZ to jakie trzeba spełnić warunki? W sumie dobry pomysł, przynajmniej człowiek wypróbuje, zanim zdecyduje się na coś konkretnego.
greta

Re: problem nietrzymanie moczu

Post autor: greta »

wystarczy zapytać, na pewno jeśli w doz będą mieli na stanie to ci je dadzą, wybór mają spory więc coś dla siebie bez problemu znajdziesz, dobre wkładki bardzo poprawiają jakość życia
Megan

Re: problem nietrzymanie moczu

Post autor: Megan »

U nas w DOZ były też takie tekturowe standy z próbkami, ale jak coś to zawsze przecież można podejść do okienka i podpytać o jakieś próbki. Warto wypróbować.
ODPOWIEDZ