transport

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
justyś

transport

Post autor: justyś »

Dzień dobry. Słyszeliście może o https://safewayfx2.com/ ?Firma oferuje bardzo dobry monitoring, który obejmuje całą przestrzeń ładunkową przez 24h i co ważne dzięki niemu posiadamy również wgląd do stanu technicznego pojazdu, więc moim zdaniem warto na niego postawić

kątowniki gorącowalcowane wymiary
uleńka

Re: transport

Post autor: uleńka »

Ja dzisiaj trafiłam na przewóz osób - https://intrans.net.pl/ i zastanawiam się nad wynajęciem tam autokaru na nasze wesele w maju. Ktoś z was też wynajmował lub ma taki plan? Warto? Z tego co wiem u nas wiele osób będzie miało problem z dostaniem się na sale.
alka

Re: transport

Post autor: alka »

Planując eksport firmowych produktów na teren Unii Celnej musisz wiedzieć, że na opakowaniach powinien znaleźć się m.in eac symbol. Bez tego nic nie przejedzie przez granicę. Sama przymierzam się do eksportowania naszych towarów do Rosji i trochę zagłębiłam się już w temat.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
miśka

Re: transport

Post autor: miśka »

Jeśli interesuje was transport morski kontenerów lub agencja celna to warto zdecydować się na współpracę z https://magemar.com.pl/ . Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych firm, a jakość ich usług jest na najwyższym poziomie, więc jak najbardziej warto na nich postawić.
jessica

Re: transport

Post autor: jessica »

justyś pisze: ↑05 wrz 2021, 19:55 Dzień dobry. Słyszeliście może o https://safewayfx2.com/ ?Firma oferuje bardzo dobry monitoring, który obejmuje całą przestrzeń ładunkową przez 24h i co ważne dzięki niemu posiadamy również wgląd do stanu technicznego pojazdu, więc moim zdaniem warto na niego postawić
Właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z https://safewayfx2.com/ Słyszałam dużo dobrych opinii od znajomych .
alka

Re: transport

Post autor: alka »

Jeśli chcesz eksportować swoje towary do Rosji to musisz wiedzieć, że potrzebne będą m.in certyfikaty rosja i inne dokumenty. W CCRW dowiesz się co jest potrzebne i jak to wszystko załatwic. Obsługa jest tam bardzo pomocna. Nam już nie raz pomogli. :) Opłaca się eksportować na wschód. Tam polskie produkty dobrze się sprzedają.
aśka

Re: transport

Post autor: aśka »

Jak najbardziej warto zdecydować się na https://www.truckonline.pl/ . Jest to świetny monitoring, dzięki któremu będziecie mogli sprawdzać historię tras, a także kontrolować tankowanie jak i spalanie paliw. Według mnie jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla firm.
Pola

Re: transport

Post autor: Pola »

A co myślicie o stosowaniu takich rozwiązań jak system bezpieczeństwa https://sternkraft.com/ ? Wydaje mi się naprawdę fajną opcją, że wykorzystuje się zaawansowaną technologię do poprawy bezpieczeństwa ;) safeway fx2 to nowoczesny system monioringu, system alarmowy i pomaga kontrolować flotę. Generalnie funkcji jest bardzo dużo, ale o szczegółach warto poczytać na ich stronie, bo ja nie wytłumaczę Wam wszystkiego tak dokładnie :) Pracując w transporcie na pewno trzeba się z tym systemem zapoznać
ODPOWIEDZ