Uzależnienie od alkoholu

Radzimy, polecamy, dyskutujemy.
Oleg

Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Oleg »

Witam wszystkich. Mój znajomy popadł w uzależnienie od alkoholu. Problem pojawił się, gdy stracił pracę. Nie mógł poradzić sobie z tą myślą i zaczął pić. Najgorsze jest to, że nie chce poddać się leczeniu. Jak mogę go namówić, którą z metod leczenia wybrać?
Maria

Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Maria »

Odmawianie pomocy i nieprzyznawanie się do problemu jest typowym zachowaniem osób uzależnionych. Przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość. Potrzeba czasu, aby chory zrozumiał, że stracił kontrolę nad piciem. Co do samej metody leczenia, myślę, że warto pomyśleć o zaszyciu alkoholowym w Pruszkowie. Przed wykonaniem wszywki alkoholowej należy zachować trzeźwość przez co najmniej 12 godzin. Zabieg trwa około godziny i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.
densy

Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: densy »

A braliście pod uwagę jakiś zamknięty ośrodek leczenia uzależnień śląsk ? No bo to chyba najskuteczniejsza metoda leczenia takich zaburzeń i chorób i warto iść pod opieke specjalistow
salamandiks4

Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: salamandiks4 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://roka.info.pl/detoks/detoks-alkoholowy/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i prywatnego ośrodka terapii uzależnień ROKA. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ