Wybó studiów

Promocje, okazje, rabaty.
Awatar użytkownika
Pasożyt
Posty: 48
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:09

Wybó studiów

Post autor: Pasożyt »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 255,54,255
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Wybó studiów

Post autor: Viki »

Wybór odpowiednich studiów to oczywiście bardzo ważna kwestia. Ale bez względu na to, co będziecie studiować, przyda się na pewno dodatkowa znajomość języków, zwłaszcza języka angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak sami widzicie oferuje bardzo wartościowe kursy języka angielskiego. Polecam ;)
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Wybó studiów

Post autor: jaimojlolo »

Według mnie nie ma znaczenia czy studia są zaoczne czy dzienne, wszystko zależy od indywidualnych możliwości i preferencji przyszłego studenta. Myślę też że bardziej istotny jest wybór kierunku studiów niż jego trybu. Ostatnio czytałam na temat j administracja w warszawie i bardzo mnie ten temat zainteresował. Co sądzicie o tym kierunku?

jak układać płytki granitowe
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Wybó studiów

Post autor: sylvana »

Jak mam coś doradzić to polecam wybrać programowanie http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... -aplikacji - ostatnio temat jest na topie, a przyznać trzeba że programiści to fajne sumy zarabiają. 5 lat nauki i praktycznie życie ulożone
Awatar użytkownika
Gelore
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:22

Re: Wybó studiów

Post autor: Gelore »

Są również dostępne studia które są dofinansowane prze UE https://www.ssw-sopot.pl/kadry-i-place/ ... wane-z-ue/ , nimi rownież warto sie zainteresować. To zawsze jakaś pomoc finansowa dla biedniejszych studentów, dzięki której mają oni równe szanse z innymi
księżycowa

Re: Wybó studiów

Post autor: księżycowa »

Podczas studiów warto nagrywać wykłady. Możesz potem stworzyć z nich notatki lub zlecic transkrypcję nagrań - http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ Ja zazwyczaj decydowałam się na transkrypcję, dzięki czemu miałam zawsze szczegółowe notatki z wykładów.
Kinuś

Re: Wybó studiów

Post autor: Kinuś »

Ja dość sługo zastanawiałam się nad tym jaki kierunek wybrać. Ostatecznie postawiłam na fizjoterapię a papiery złożyłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/. Teraz jestem już na 2gim roku. Nie narzekam bo poziom jest wysoki a zajęcia bardzo ciekawe.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 150
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Wybó studiów

Post autor: endzel »

Spory wybór kierunków znajdziecie także na uczelni https://www.cb.szczecin.pl/ w Szczecinie. Sama miałam okazję tutaj uczęszczać i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Dzięki wykształceniu, udało mi się znaleźć pracę w zawodzie.

padł koń
słit

Re: Wybó studiów

Post autor: słit »

W sumie ja to myślę, czy studia nieruchomości nie będą dla nas idealne. Dla nas, bo moja siostra idzie tam, gdzie ja. Mamy podobne zainteresowania, a oboje jesteśmy mega obrotne, jeśli chodzi o sprzedaż ziemi, czy mieszkań. Na razie, nie pracując, z doskoku, zarobiłyśmy sporo na pomocy inwestorom, jak i deweloperom.
olęcka

Re: Wybó studiów

Post autor: olęcka »

dla mnie wybór studiów i kierunku nie był wcale takie trudny bo już od dawna wiedziałam, ze chce iśc na kierunek medyczny. Padło na pielęgniarstwo i naukę na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( Warszawa). po dwóch pierwszych latach nauki jestem zadowolona, poziom zajęć wysoki, dużo ćwiczeń i praktyk.
esą

Re: Wybó studiów

Post autor: esą »

Ja chcę zostać osteopatą i mocno interesuję się tą tematyką. Jednak prawda jest taka, że sporo rzeczy po prostu wciąż nie wiem. Na przykład czegoś takiego https://www.nasygnale.pl/czy-osteopatia ... -schorzen/. Myślicie, że takie schorzenia to ja mogę leczyć?
jadzia ł

Re: Wybó studiów

Post autor: jadzia ł »

Chcesz wiedzieć jak efektywniej nauczać języka angielskiego- zajrzyj tutaj https://szukampracy.pl/blog/jak-skutecz ... ielskiego/. Być może chcesz podnosić swoje kwalifikacje oraz umiejętności jako lektor i rozwijać swoja karierę. Gdy mowa o kwalifikacjach pedagogicznych, te można uzyskać na wiele sposobów. Coraz częściej mówi się, że lektor języków obcych to ktoś więcej niż nauczyciel.
miśka

Re: Wybó studiów

Post autor: miśka »

Najlepiej będzie jeśli wybierzesz kierunek, po którym nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem pracy. Jeśli jestem umysłem matematycznym warto byłoby rozważyć studiowanie finansów i rachunkowości. W swojej ofercie posiada je uczelnia https://vizja.pl/studia-wyzsze/finanse- ... c,wk5.html - zapoznaj się z opisem kierunku, może akurat Ci się spodoba.
Krystyna J.

Re: Wybó studiów

Post autor: Krystyna J. »

Ale jak ma to miejsce w przypadku nauczycieli warto zdecydować się na ciągły rozwój, który jest wręcz niezbędny, aby skutecznie i sprawnie realizować powierzone zadania wychowawcze, dydaktyczne z uczniami. Świetnym sposobem na rozwój i pogłębianie wiedzy są studia podyplomowe, jednak jest to rozwiązanie czasochłonne oraz dość kosztowne, nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Alternatywą mogą być szkolenia oferowane np. przez https://ecrklex.pl/, ale także samokształcenie, które jednak wymaga wiele samozaparcia i dyscypliny oraz wytrwałości w dążeniu do celu.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Wybó studiów

Post autor: kana »

ja nadal zastanawiam się gdzie isc studiowac, co wybrac. Cięzki temat.
..........................................................................................................................
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 150
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Wybó studiów

Post autor: endzel »

Chcesz zdobyć doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje w specjalności, jaką jest przygotowanie pedagogiczne? Koniecznie odwiedź stronę https://www.podyplomowka.edu.pl/specjal ... dia-online gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat. Zajęcia odbywają się online poprzez platformy webinarowe, co z pewnością cię zainteresuje.
larysaa

Re: Wybó studiów

Post autor: larysaa »

Na pewno Kraków studia podyplomowe trzeba sobie przemyśleć itd.
Aby wybrać najlepszą opcję dla siebie. Ja przykładowo chcę wybrać się na marketing cyfrowy, ponieważ jest to coś, co jest na rynku potrzebne. A dwa - ciekawi mnie ta specjalizacja.... Fajnie, że Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości oferuje taki kierunek.
lilia

Re: Wybó studiów

Post autor: lilia »

Wybór studiów to nie lada wyzwanie ;) https://uew.pl/kandydaci/studia-licencj ... ynierskie/ zerknijcie sobie na tą uczelnie we Wrocławiu, maja fajny wybór kierunków i wysoki poziom kształcenia
ODPOWIEDZ