Wybó studiów

Promocje, okazje, rabaty.
Awatar użytkownika
Pasożyt
Posty: 48
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:09

Wybó studiów

Post autor: Pasożyt »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 255,54,255
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Wybó studiów

Post autor: Viki »

Wybór odpowiednich studiów to oczywiście bardzo ważna kwestia. Ale bez względu na to, co będziecie studiować, przyda się na pewno dodatkowa znajomość języków, zwłaszcza języka angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak sami widzicie oferuje bardzo wartościowe kursy języka angielskiego. Polecam ;)
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Wybó studiów

Post autor: jaimojlolo »

Według mnie nie ma znaczenia czy studia są zaoczne czy dzienne, wszystko zależy od indywidualnych możliwości i preferencji przyszłego studenta. Myślę też że bardziej istotny jest wybór kierunku studiów niż jego trybu. Ostatnio czytałam na temat j administracja w warszawie i bardzo mnie ten temat zainteresował. Co sądzicie o tym kierunku?
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Wybó studiów

Post autor: sylvana »

Jak mam coś doradzić to polecam wybrać programowanie http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... -aplikacji - ostatnio temat jest na topie, a przyznać trzeba że programiści to fajne sumy zarabiają. 5 lat nauki i praktycznie życie ulożone
Awatar użytkownika
Gelore
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:22

Re: Wybó studiów

Post autor: Gelore »

Są również dostępne studia które są dofinansowane prze UE https://www.ssw-sopot.pl/kadry-i-place/ ... wane-z-ue/ , nimi rownież warto sie zainteresować. To zawsze jakaś pomoc finansowa dla biedniejszych studentów, dzięki której mają oni równe szanse z innymi
księżycowa

Re: Wybó studiów

Post autor: księżycowa »

Podczas studiów warto nagrywać wykłady. Możesz potem stworzyć z nich notatki lub zlecic transkrypcję nagrań - http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ Ja zazwyczaj decydowałam się na transkrypcję, dzięki czemu miałam zawsze szczegółowe notatki z wykładów.
Kinuś

Re: Wybó studiów

Post autor: Kinuś »

Ja dość sługo zastanawiałam się nad tym jaki kierunek wybrać. Ostatecznie postawiłam na fizjoterapię a papiery złożyłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/. Teraz jestem już na 2gim roku. Nie narzekam bo poziom jest wysoki a zajęcia bardzo ciekawe.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 122
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Wybó studiów

Post autor: endzel »

Spory wybór kierunków znajdziecie także na uczelni https://www.cb.szczecin.pl/ w Szczecinie. Sama miałam okazję tutaj uczęszczać i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Dzięki wykształceniu, udało mi się znaleźć pracę w zawodzie.
słit

Re: Wybó studiów

Post autor: słit »

W sumie ja to myślę, czy studia nieruchomości nie będą dla nas idealne. Dla nas, bo moja siostra idzie tam, gdzie ja. Mamy podobne zainteresowania, a oboje jesteśmy mega obrotne, jeśli chodzi o sprzedaż ziemi, czy mieszkań. Na razie, nie pracując, z doskoku, zarobiłyśmy sporo na pomocy inwestorom, jak i deweloperom.
olęcka

Re: Wybó studiów

Post autor: olęcka »

dla mnie wybór studiów i kierunku nie był wcale takie trudny bo już od dawna wiedziałam, ze chce iśc na kierunek medyczny. Padło na pielęgniarstwo i naukę na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( Warszawa). po dwóch pierwszych latach nauki jestem zadowolona, poziom zajęć wysoki, dużo ćwiczeń i praktyk.
esą

Re: Wybó studiów

Post autor: esą »

Ja chcę zostać osteopatą i mocno interesuję się tą tematyką. Jednak prawda jest taka, że sporo rzeczy po prostu wciąż nie wiem. Na przykład czegoś takiego https://www.nasygnale.pl/czy-osteopatia ... -schorzen/. Myślicie, że takie schorzenia to ja mogę leczyć?
jadzia ł

Re: Wybó studiów

Post autor: jadzia ł »

Chcesz wiedzieć jak efektywniej nauczać języka angielskiego- zajrzyj tutaj https://szukampracy.pl/blog/jak-skutecz ... ielskiego/. Być może chcesz podnosić swoje kwalifikacje oraz umiejętności jako lektor i rozwijać swoja karierę. Gdy mowa o kwalifikacjach pedagogicznych, te można uzyskać na wiele sposobów. Coraz częściej mówi się, że lektor języków obcych to ktoś więcej niż nauczyciel.
miśka

Re: Wybó studiów

Post autor: miśka »

Najlepiej będzie jeśli wybierzesz kierunek, po którym nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem pracy. Jeśli jestem umysłem matematycznym warto byłoby rozważyć studiowanie finansów i rachunkowości. W swojej ofercie posiada je uczelnia https://vizja.pl/studia-wyzsze/finanse- ... c,wk5.html - zapoznaj się z opisem kierunku, może akurat Ci się spodoba.
Krystyna J.

Re: Wybó studiów

Post autor: Krystyna J. »

Ale jak ma to miejsce w przypadku nauczycieli warto zdecydować się na ciągły rozwój, który jest wręcz niezbędny, aby skutecznie i sprawnie realizować powierzone zadania wychowawcze, dydaktyczne z uczniami. Świetnym sposobem na rozwój i pogłębianie wiedzy są studia podyplomowe, jednak jest to rozwiązanie czasochłonne oraz dość kosztowne, nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Alternatywą mogą być szkolenia oferowane np. przez https://ecrklex.pl/, ale także samokształcenie, które jednak wymaga wiele samozaparcia i dyscypliny oraz wytrwałości w dążeniu do celu.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Wybó studiów

Post autor: kana »

ja nadal zastanawiam się gdzie isc studiowac, co wybrac. Cięzki temat.
..........................................................................................................................
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 122
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Wybó studiów

Post autor: endzel »

Chcesz zdobyć doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje w specjalności, jaką jest przygotowanie pedagogiczne? Koniecznie odwiedź stronę https://www.podyplomowka.edu.pl/specjal ... dia-online gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat. Zajęcia odbywają się online poprzez platformy webinarowe, co z pewnością cię zainteresuje.
ODPOWIEDZ