Apteka online

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Apteka online

Post autor: Romek1 »

Podpowiem Wam, że ciekawym rozwiązaniem może być rozpoczęcie korzystanie z aptek online. To bardzo wygodna rzecz, szczególnie w kontekście takich sklepów jak https://www.apteka-leki.pl/ Ja bardzo sobie to cenię z wielu względów, chociażby dlatego, że z katarem wcale nie muszę jeździć przez miasto, by zakupić odpowiednie leki.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Apteka online

Post autor: wiemzewiesz »

Moim zdaniem każda apteka internetowa np. https://www.ziko.pl/apteki/katowice/1-maja-108/ jest lepszym rozwiązaniem niż apteka stacjonarna. Przede wszystkim nie trzeba stać w kolejkach, gdzie można się chociażby zarazić chorobami od innych klientów. Ceny też z reguły są dużo bardziej korzystne w internecie niż stacjonarnie. Myślę, że to całkiem dobra opcja.
Mijśa

Re: Apteka online

Post autor: Mijśa »

Jasne, czasem warto sprawdzić ceny, bo może się okazać, że wyjdzie taniej. Jednak np. jeśli chodzi o realizację leków recepturowych, to tylko stacjonarnie. A i tak nie wszystkie apteki mają taką możliwość, wiem, że DOZ ma zaplecze do wykonywania takich leków.
Iżana

Re: Apteka online

Post autor: Iżana »

Mijśa pisze: ↑21 paź 2020, 20:31 Jasne, czasem warto sprawdzić ceny, bo może się okazać, że wyjdzie taniej. Jednak np. jeśli chodzi o realizację leków recepturowych, to tylko stacjonarnie. A i tak nie wszystkie apteki mają taką możliwość, wiem, że DOZ ma zaplecze do wykonywania takich leków.
Ja ogólnie bardzo chwalę sobie aptekę DOZ, mają dobre ceny, a teraz też dodatkowo tę zniżkę dla seniorów, w godzinach od 8 do 12. Wielki plus dla nich za to.
Kłosa

Re: Apteka online

Post autor: Kłosa »

Iżana pisze: ↑11 cze 2021, 21:47
Mijśa pisze: ↑21 paź 2020, 20:31 Jasne, czasem warto sprawdzić ceny, bo może się okazać, że wyjdzie taniej. Jednak np. jeśli chodzi o realizację leków recepturowych, to tylko stacjonarnie. A i tak nie wszystkie apteki mają taką możliwość, wiem, że DOZ ma zaplecze do wykonywania takich leków.
Ja ogólnie bardzo chwalę sobie aptekę DOZ, mają dobre ceny, a teraz też dodatkowo tę zniżkę dla seniorów, w godzinach od 8 do 12. Wielki plus dla nich za to.

Jest jakaś zniżka? Szkoda, że nie wiedziałam o tym wcześniej. Jak długo ma trwać ta promocja i jak wysoki rabat można uzyskać?
ODPOWIEDZ