Biuro tłumaczeń

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Pasożyt
Posty: 48
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:09

Biuro tłumaczeń

Post autor: Pasożyt »

Najlepiej jest korzystać z jakiegoś profesjonalnego biura tłumaczeń. Dostępnych jest ich kilka i jak tylko dobrze poszukasz to znajdziesz.Niedawno moja koleżanka potrzebowała Tłumaczenia Chiński i to dopiero była sztuka znalezienie profesjonalego tłumacza.
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 23
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: sloneczna »

Właśnie tego typu firmy najlepiej sprawdzają się jeżeli chodzi o tłumaczenia przeróżnych tekstów. Jeżeli nie wiecie jeszcze gdzie się udać po taką pomoc to zerknijcie sobie na http://www.verbo.com.pl Znajdziecie tu sprawdzone biuro tłumaczeń, szybko i rzetelnie wykonują swoją pracę.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: wiemzewiesz »

Co do dobrego biura tłumaczeń to na pewno warto będzie zainteresować sie ofertą jaką przedstawia : https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe Znajdziesz tutaj bardzo dużo specjalistów z różnymi kwalifikacjami, również jeżeli chodzi o tłumaczenia naukowe. Warto sie zapoznać z tą ofertą, ponieważ jest bardzo atrakcyjna.

play store chomikuj
Awatar użytkownika
nata
Posty: 26
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:51

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: nata »

A wiecie, że można też zdecydować się na tłumaczenie ustne. Jest to dobre rozwiązanie np. gdy zawieramy ślub z obcokrajowcem lub przy zakupie nieruchomości od cudzoziemca. Takie przykłady można mnożyć. Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. To konkretne biuro ma w swojej ofercie tego typu usługi.
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:58

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Zakręcona »

Szukaliście już może pomocy takich firm? Myślę, że tu warto zdecydować się na propozycje od http://www.sct-tlumaczenia.pl W tym biurze tlumaczeń powinniscie bez problemu znaleźć tu pomoc jeżeli chodzi o tłumaczenia medyczne, techniczne, specjalistyczne. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.

kukri custom
Awatar użytkownika
bajder
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2019, 12:39

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: bajder »

my korzystalismy tylko z tlumaczen dokumentow samochodowych w https://www.duplikatydowodow.pl/ i moge ich polecic jesli ktos potrzebuje takiej pomocy :)

boso przez świat hiszpania i portugalia
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: jaimojlolo »

Wszystko zależy od tego jakiego tłumacza potrzebujesz, jeżeli chodzi o język angielski to gorąco polecam stronę http://kolodziej-albion.com.pl Jest to prawdziwy znawca tego języka, radzi sobie nawet z dokumentacjami medycznymi. Na pewno będzie to świetne rozwiązanie dla Ciebie.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: kana »

Bardzo dobre opinie ma biuro tłumaczeń TurboTłumaczenia. Ich oferta naprawdę robi duże wrażenie, a tłumaczenia są dokładne i robione na czas. Na stronie: https://turbotlumaczenia.pl/ jest oferta dotycząca tłumaczeń w języku angielskim, ale są tutaj dostępne tłumaczenia w wielu innych językach - polecam.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Viki »

A skoro już o tłumaczeniach mowa, to kto z Was zna jakiś język na tyle, aby samodzielnie takie tłumaczenia wykonywać? Czy zrobienie sobie kursu językowego, na przykład takiego o jakim mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski Waszym zdaniem wystarczy? Jak sądzicie?
Grażynka

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Grażynka »

Na wiele już języków tłumaczyłam z biurem https://www.mtr24.pl/ i zawsze są to tłumaczenie bardzo profesjonalne. Przygotowują pliki z każdego formatu, więc skan, zdjęcie, czy nieedytowalny dokument to nie jest dla nich problem. Wycena i sam kontakt, zawsze jest zrozumiała i rzeczowa. Terminy także są elastyczne, więc zrozumienia dla klienta to ich wielki plus.
ODPOWIEDZ