Firma

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
franek3
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:57

Firma

Post autor: franek3 »

Znacie jakieś oprogramowania biznesowe godne uwagi? Mam wrażenie, że ostatnio coraz częściej mówi się o stosowaniu nowoczesnych technologii.
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Firma

Post autor: ranczo »

Moja firma nie ma się najlepiej i za poleceniem znajomej, chcę wprowadzić elektroniczny obieg dokumentów od http://www.primesoft.pl/ i w ten sposób zoptymalizować działanie firmy. Wydaje mi się, że będzie do odpowiedzialne zadanie, zwłaszcza, że to ma mi obciąć koszty, a zwiększyć wydajność. Co sądzicie? Zgadzacie się z tym?

liść oliwny działanie
Awatar użytkownika
paacia
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:54

Re: Firma

Post autor: paacia »

A ja ostatnio widziałam genialną opcję na tej www jaką jest platforma do tworzenia dedykowanych rozwiązań informatycznych Teneum. Tworzona jest ona w oparciu o analizę specyfikacji biznesu i definiowaniu obszarów, w których można osiągnąć najlepsze rezultaty.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Firma

Post autor: Markiz De Sade »

Warto stawiać też na nowoczesne rozwiązania takie jak np telefonia internetowa od SuperVoIP, dzięki której połączenia telefoniczne będą o wiele lepszej jakości, a ich koszt zmaleje.
Awatar użytkownika
kuczi
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:06

Re: Firma

Post autor: kuczi »

W dzialaniu firmy tez na pewno przyda sie monitoring naleznosci i platnosci. U nas system https://monpay.pl/ mega ulatwil i zoptymalizowoal prace. Odkad na nim dzialamy wszystkie powiadomienia i upomnienia ewentualne wysylane sa automatycznie wedlug wprowadzonego schematu - sprawdza sie to naprawde fajnie, bo oszczedza kupe czasu spedzonego na manualnej kontroli faktur
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Firma

Post autor: redaktor »

Samo prowadzenie firmy może być również bardzo przyjemne i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest to robić. Muszę przyznać, że ja także od pewnego czasu korzystam u siebie z systemów informatycznych https://www.connecto.pl/ które zdecydowanie fajnie wpływają na prowadzenie całego przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Firma

Post autor: kana »

Czy w swoich firmach korzystacie z systemów contact center do sprawnego kontaktu z klientami? Jeśli tak, to jakie to są systemy? Ja rozważam właśnie wykupienie https://www.cludo.pl/contact-center/surfly/ - najbardziej do mnie przemawia, ma wiele dodatkowych funkcji, których niestety w innych systemach brakuje.
makaka

Re: Firma

Post autor: makaka »

Myślę, że opakowania plastikowe są warte rozważenia dla firm. Świetnie nadają się do przechowywania i ochrony produktów, a w dłuższej perspektywie mogą być opłacalne. https://yanko.com.pl/ oferuje szeroką gamę opakowań z tworzyw sztucznych, które będą pasować do potrzeb każdej firmy.

aparat mora gliwice
Halina22

Re: Firma

Post autor: Halina22 »

Współpraca z platformą logistyczną https://www.apaczka.pl/ to inwestycja w rozwój firmy. Dostarcza nie tylko szybkich i niezawodnych dostaw, ale także narzędzi i wsparcia do optymalizacji procesów logistycznych. To partnerstwo może pomóc firmom opartym na sprzedaży wysyłkowej w osiągnięciu wyższego poziomu efektywności i konkurencyjności na rynku e-commerce.
Gustlik

Re: Firma

Post autor: Gustlik »

W kontekście możliwości zakładania firmy na Łotwie, ważne jest zrozumienie lokalnych przepisów i wymagań. Strona https://gdansk.dlawas.info/biznes/firma ... id,16869,a zawiera przydatne informacje dotyczące procedur rejestracyjnych i wymaganych dokumentów. Warto również skorzystać z doradztwa specjalistów w tej dziedzinie.
jjustii188

Re: Firma

Post autor: jjustii188 »

Posiadając firmę, na pewno część osób dąży do możliwości, które pozwolą Wam być bardziej prokonsumenckimi, a co za tym idzie, po prostu lepiej się czuć w kategorii na przykład rozwiązań, które pomagają im korzystać z Waszych usług. Sama niewiedza nie jest niczym złym, ale wiedza prowadzi nas ku lepszemu. I zgodnie z tymi wytycznymi podpowiadam, że ochrona aplikacji barracuda waf może Wam się świetnie sprawdzić.
Rudy

Re: Firma

Post autor: Rudy »

Udział w inicjatywach promujących uczciwą konkurencję może pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i podnoszeniu standardów branżowych. Takie działania promują dobre praktyki i zniechęcają do stosowania nieuczciwych metod. Inspiracje na temat takich inicjatyw można znaleźć na stronie https://panoramakutna.pl/zwalczanie-nie ... -praktyki/ i jest to sposób na podkreślenie zaangażowania firmy w promowanie uczciwych zasad biznesowych.
szacunaa82

Re: Firma

Post autor: szacunaa82 »

U mnie ważne są licencje oprogramowania kosztorysującego, bo jak wiadomo, u nas w firmie budowlanej nie może tego zabraknąć. I póki co mierzę się z rozwiązaniami, jakie podsuwają podobno to fachowcy, ale czasem chcą też dodatkowo nas zrobić w bambuko, dlatego czekam na pomoc. Może wiecie, co z tym?
ODPOWIEDZ