Firma

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
franek3
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:57

Firma

Post autor: franek3 »

Znacie jakieś oprogramowania biznesowe godne uwagi? Mam wrażenie, że ostatnio coraz częściej mówi się o stosowaniu nowoczesnych technologii.
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Firma

Post autor: ranczo »

Moja firma nie ma się najlepiej i za poleceniem znajomej, chcę wprowadzić elektroniczny obieg dokumentów od http://www.primesoft.pl/ i w ten sposób zoptymalizować działanie firmy. Wydaje mi się, że będzie do odpowiedzialne zadanie, zwłaszcza, że to ma mi obciąć koszty, a zwiększyć wydajność. Co sądzicie? Zgadzacie się z tym?
Awatar użytkownika
paacia
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:54

Re: Firma

Post autor: paacia »

A ja ostatnio widziałam genialną opcję na tej www jaką jest platforma do tworzenia dedykowanych rozwiązań informatycznych Teneum. Tworzona jest ona w oparciu o analizę specyfikacji biznesu i definiowaniu obszarów, w których można osiągnąć najlepsze rezultaty.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Firma

Post autor: Markiz De Sade »

Warto stawiać też na nowoczesne rozwiązania takie jak np telefonia internetowa od SuperVoIP, dzięki której połączenia telefoniczne będą o wiele lepszej jakości, a ich koszt zmaleje.
Awatar użytkownika
kuczi
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:06

Re: Firma

Post autor: kuczi »

W dzialaniu firmy tez na pewno przyda sie monitoring naleznosci i platnosci. U nas system https://monpay.pl/ mega ulatwil i zoptymalizowoal prace. Odkad na nim dzialamy wszystkie powiadomienia i upomnienia ewentualne wysylane sa automatycznie wedlug wprowadzonego schematu - sprawdza sie to naprawde fajnie, bo oszczedza kupe czasu spedzonego na manualnej kontroli faktur
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Firma

Post autor: redaktor »

Samo prowadzenie firmy może być również bardzo przyjemne i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest to robić. Muszę przyznać, że ja także od pewnego czasu korzystam u siebie z systemów informatycznych https://www.connecto.pl/ które zdecydowanie fajnie wpływają na prowadzenie całego przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Firma

Post autor: kana »

Czy w swoich firmach korzystacie z systemów contact center do sprawnego kontaktu z klientami? Jeśli tak, to jakie to są systemy? Ja rozważam właśnie wykupienie https://www.cludo.pl/contact-center/surfly/ - najbardziej do mnie przemawia, ma wiele dodatkowych funkcji, których niestety w innych systemach brakuje.
makaka

Re: Firma

Post autor: makaka »

Myślę, że opakowania plastikowe są warte rozważenia dla firm. Świetnie nadają się do przechowywania i ochrony produktów, a w dłuższej perspektywie mogą być opłacalne. https://yanko.com.pl/ oferuje szeroką gamę opakowań z tworzyw sztucznych, które będą pasować do potrzeb każdej firmy.
ODPOWIEDZ