Jak wziąć rozwód kościelny?

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Cinosława89
Posty: 10
Rejestracja: 31 maja 2019, 17:13

Jak wziąć rozwód kościelny?

Post autor: Cinosława89 »

Witam! Czy jest tu ktoś kto miał do czynienia z rozwodem kościelnym? Chciałabym dowiedzieć się jak to wszystko przebiega i jak trudny to proces. Napiszcie w komentarzach!
Awatar użytkownika
Krzysztofa83
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:02

Re: Jak wziąć rozwód kościelny?

Post autor: Krzysztofa83 »

Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny – mimo, że to pojęcie często stosowane. Możesz się starać o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Proces nie jest taki trudny, jeśli skorzystasz z pomocy odpowiedniego adwokata kościelnego.
Awatar użytkownika
Konstantyn_75
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:34

Re: Jak wziąć rozwód kościelny?

Post autor: Konstantyn_75 »

Proces może być trudny i można stracić naprawdę dużo pieniędzy. Dlatego moim zdaniem warto skorzystać z usług adwokata kościelnego. Adwokat kościelny przeanalizuje czy istnieją przesłanki co do tego aby wziąć rozwód kościelny. 
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Jak wziąć rozwód kościelny?

Post autor: wiemzewiesz »

Dobry adwokat przy rozwodzie to bardzo ważna sprawa, jeśli chcemy by rozwód poszedł sprawnie. Polecam wam sprawdzić tego adwokata kościelnego : https://www.adwokatkoscielny.pl/ . Bardzo dobry adwokat, z wiedzą, doświadczeniem ale i ze świetnym podejściem do klienta, wykazujący empatię i angażujący się sprawę. Jest godny zaufania, dyskretny oraz na bieżąco będzie was informował o przebiegu sprawy.
ODPOWIEDZ