Język angielski

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Język angielski

Post autor: Viki »

Witam serdecznie,
czy są tutaj jakieś osoby, które uczyły się kiedyś języka angielskiego na jakimś kursie? Widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/intensywne ofertę intensywnych kursów angielskiego organizowanych przez szkołę Profi Lingua i zaczęłam się zastanawiać, czy może warto byłoby się na taki kurs zapisać. Jak sądzicie? Czy rzeczywiście w kilka tygodni można dobrze nauczyć się języka?
Awatar użytkownika
Kolettka
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:37

Re: Język angielski

Post autor: Kolettka »

ja chodzę na taki kurs języka angielskiego ale dokładniej do szkoły językowej Pi School w Warszawie. Bardzo dobry poziom nauczania, super jesli chodzi o konwersacje ;)
Awatar użytkownika
briff
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:20

Re: Język angielski

Post autor: briff »

Osobiści się nie uczyłam, mam tylko wiedzę ze szkoły ale chcę sie zapisać do szkoły językowej. Póki co zrobiłam sobie taki test poziomujący https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ i jestem tak w połowie stawki, więc sporo jeszcze nauki przede mną. Chciałabym umieć się posługiwać się tym językiem na poziomie komunikatywnym
Awatar użytkownika
Wiajpi
Posty: 27
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:30

Re: Język angielski

Post autor: Wiajpi »

Niektóre kursy naprawdę warte są uwagi, choć trzeba pamiętać również o samodzielnej pracy. Tylko regularne lekcje są w stanie przynieść oczekiwane rezultaty. Sam uczyłem się angielskiego w szkole językowej Lang LTC (https://www.lang.com.pl/szkola-jezykowa ... ielts.html ) i dzięki sesjom online kilka razy w tygodniu niewiele czasu zajęło mi dotarcie do momentu, w którym mogłem posługiwać się angielskim całkiem płynnie. ;)

drukarnia kid
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: Język angielski

Post autor: juri8200 »

Chętnie skorzystam sobie z jakiegoś dodatkowego kursu, bo wiem, że jezyk angielski jest bardzo potrzebny i można wykorzystać go w różnych momentach. Warto jak najszybciej się zdecydować, bo im wcześniej zaczniemy, tym lepiej. Polecacie w ogóle kursy online czy lepiej stacjonarnie. Korzystajcie ze strony https://www.ceneo.pl/Jezyk_angielski
Awatar użytkownika
kwadracik
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:44

Re: Język angielski

Post autor: kwadracik »

Tak to już jest, że w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest by znać bardzo dobrze język angielski. Dlatego też i ja postanowiłam zainwestować w siebie i zapisać się na jakiś dobry kurs językowy. I tak poleciła mi tę szkołę koleżanka https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w- ... intensywne dzięki któremu bardzo szybko podniosę kompetencję zawodowe no i dzięki temu podniosę swoje kwalifikacje w pracy.
Awatar użytkownika
Kajtek66
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 14:37

Re: Język angielski

Post autor: Kajtek66 »

Ja uczę się za pomocą różnych aplikacji, Youtube i stron internetowych i bardzo dużo nauczyłem się języka. Warto też oglądać filmy i seriale gdzie jest używany J.Angielski.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Język angielski

Post autor: redaktor »

Jak najbardziej sama znajomość języka angielskiego może nam się przydać praktycznie wszędzie. Dlatego ja jestem zdania, że warto jest się go uczyć i nigdy na taką naukę nie jest za późno. Moim zdaniem bardzo dobrze można nauczyć się języka angielskiego w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/ do której już również mam okazję uczęszczać.

sterowanie heidenhain-symulator
Awatar użytkownika
ulka55
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2020, 20:56

Re: Język angielski

Post autor: ulka55 »

Ja ostatnio na https://www.portalpomorza.pl/wiadomosci ... gielskiego czytałam o metodzie nauki angielskiego jaką jest b-learning. Ktoś z was z niej korzystał? Chciałabym zapisać się na kurs angielskiego jeszcze w te wakacje. Mam w planach wyjazd za granicę a bez znajomości jezyka nie będzie to miało najmniejszego sensu.

jak rozwalić google
Awatar użytkownika
Simon54544
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:22
Kontakt:

Re: Język angielski

Post autor: Simon54544 »

Myśle, że warto chodzić do szkoły językowej. Na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę która uczy języka angielskiego i hiszpańskiego.
Najlepsze akcesoria do dachów: https://domowo24.pl/
iśka

Re: Język angielski

Post autor: iśka »

ulka55 pisze: ↑01 sie 2020, 8:53 Ja ostatnio na https://www.portalpomorza.pl/wiadomosci ... gielskiego czytałam o metodzie nauki angielskiego jaką jest b-learning. Ktoś z was z niej korzystał? Chciałabym zapisać się na kurs angielskiego jeszcze w te wakacje. Mam w planach wyjazd za granicę a bez znajomości jezyka nie będzie to miało najmniejszego sensu.
Trzeba znać angielski jak się chce gdzieś wyjechać.

żylaki drenaż limfatyczny
drażetka01

Re: Język angielski

Post autor: drażetka01 »

Nauka języka angielskiego wcale nie jest taka trudna. Jednak nie zawsze miałam takie zdanie. W szkole nauka szła mi średnio, dlatego teraz to jakbym od nowa się uczyła. Super prowadzone lekcje znalazłam na https://youtu.be/ZUcgi29S4QA . Jak obejrzycie tę lekcję to zobaczycie, że łatwo wszystko wchodzi do głowy. Koniecznie muszę się na te darmowe zapisać, jest tam link do strony podany. Dużo się mówi i są fajne ćwiczenia.
ŻywyJęzyk

Re: Język angielski

Post autor: ŻywyJęzyk »

Myślę, że to, czy kurs intensywny się sprawdzi, zależy od danej osoby – jak szybko przyswaja sobie ona dane informacje, jak długo potrafi być skupiona itp. Taki krótki kurs angielskiego to z pewnością dobra opcja, jeśli chce się przygotować do jakiegoś wydarzenia, np. wygłoszenia przemówienia w tym języku. Dobre szkoły językowe, takie jak Skrivanek, pomagają w wybraniu najlepszej dla danej osoby formy nauki, dostosowują też program do potrzeb kursanta. Warto skorzystać – w końcu znajomość języków to współcześnie bardzo istotna kwestia.
łucja90

Re: Język angielski

Post autor: łucja90 »

Można też skorzystać z lekcji zdalnych. Uważam, że w dobie pandemii jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Zapoznajcie się z ofertą firmy Edoo. Na ich blogu tematycznym można też znaleźć wiele językowych ciekawostek, na przykład https://edoo.pl/blog/40-must-vs-have-to/ .
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Język angielski

Post autor: redaktor »

Jak dla mnie sama nauka języka angielskiego jest czymś niezwykle ważnym, jednak nigdy nie wiedziałem jak wygląda to w kwestii małych dzieci. Zresztą po przeczytaniu wpisu https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html już teraz wiem czy taka nauka angielskiego u dzieci ma w ogóle sens?
werkaŁ

Re: Język angielski

Post autor: werkaŁ »

Angielski jest mega ważny, ja bardzo polecam, jeśli ktoś chce się zacząć uczyć kursy ze speakingo. Tutaj jest fajny tekst - https://speakingo.com/jak-nauczyc-sie-m ... mu-w-domu/ który pokazuje jak się uczyć samodzielnie w domu z tym kursem. Nauka ale też i dobra zabawa i co najważniejsze - uczymy się przez rozmowę :)
barańcia

Re: Język angielski

Post autor: barańcia »

Ja nie byłam przekonana do tego kursu speakingo, o którym już wcześniej tutaj wspominaliście, ale jak znalazłam ten wpis - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/, to jednak się przekonałam. Kurs jest świetny, szczególnie podoba mi się to że mogę się uczyć kiedy chce.
żaneta77

Re: Język angielski

Post autor: żaneta77 »

Uważam, że nigdy nie jest za późno na naukę języka obcego. Dlatego w każdym wieku należy wziąć pod uwagę kurs angielskiego lublin: https://columbus.lublin.pl/kursy-dla-doroslych-26/ . Właśnie ta szkoła językowa oferuje kursy także dla dorosłych. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
Ang2

Re: Język angielski

Post autor: Ang2 »

Dla mnie język angielski jest najważniejszym językiem. Otwiera wiele ścieżek rozwoju kariery, a do tego przyda się prywatnie podczas podróży. Swojemu dziecku też to wpajam :)

konopia przemysłowa cena
Dusia23

Re: Język angielski

Post autor: Dusia23 »

Też chciałabym się nauczyć języka angielskiego i właśnie szukam jakiegoś kursu dla siebie. Pod adresem: https://www.instagram.com/szybkanaukapro/ są informacje o Szybka Nauka Pro. Prowadzą oni takie kursy online, a 4 pierwsze lekcje są bezpłatne. Słyszeliście kiedyś o nich?
polakowalczyk

Re: Język angielski

Post autor: polakowalczyk »

Mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was zdawał telc egzmian? Jeżeli tak to czy mógłby napisać jak to wyglądało i czy faktycznie warto? Z góry dziękuję za informację.
korni

Re: Język angielski

Post autor: korni »

Nie zdawałam takiego kursu, ale wiem, że szkoła językowa Leader School Konin oferuje przygotowanie do niego. Może warto się do nich zgłosić i zapytać jak to wygląda?
ODPOWIEDZ