Nauka języków

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Nauka języków

Post autor: Viki »

Witajcie,
ile znacie języków obcych? Wiadomo, że w dzisiejszych czasach ich znajomość jest bardzo ważna... Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę kursu języka francuskiego organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua. Czy ktoś z Was miał z tą szkołą do czynienia? Warto się tam na taki kurs zapisać?

pomoc techniczna gg
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 147
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Nauka języków

Post autor: endzel »

Mi się wydaje, że od samodzielnej nauki języków zdecydowanie lepsze są kursy językowe. Sama ostatnio zapisałam się na taki kurs języka angielskiego do https://lincoln.edu.pl/ i powiem szcezrez, że już teraz widzę pierwsze efekty tej nauki :)
świetne44

Re: Nauka języków

Post autor: świetne44 »

Najważniejsze mieć chęć, w większości przypadków jednak znajomość języka angielskiego jest też bardzo ważna. Kiedy zacząłem pracę online, musiałem odświeżyć wiedzę z gramatyki, aby zapewnić normalną i zrozumiałą komunikację z zagranicznymi klientami. Dlatego bezzwłocznie zwróciłem się do https://buki.org.pl/korepetycje/ , gdzie menadżerowie serwisu znaleźli dla mnie świetnego korepetytora. Potrzebowałem tylko 8 lekcji, aby przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego, którego uczono mnie w szkole.

i plus mapa zasięgu
Iriną Zątineyko

Psychologia.

Post autor: Iriną Zątineyko »

Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.
Oto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Rusląn Garanin

Matematyka

Post autor: Rusląn Garanin »

Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/
Liś

Re: Nauka języków

Post autor: Liś »

Znajomość języków obcych jest teraz bardzo ważna. Praktycznie w każdej lepszej pracy jest wymagana znajomośc języków. Sama szkolę moje dzieci języka angielskiego i nie ukrywam, że bardzo pomocne okazują się być podręczniki edukacyjne, które zakupiłam w promocyjnej cenie na stronie https://www.taniaksiazka.pl/informatyka ... 09362.html Jeżeli szukacie tego typu książek, to tam bez problemu je dostaniecie.
ODPOWIEDZ