Polskie filmy

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Polskie filmy

Post autor: wiemzewiesz »

Lubicie polskie kino? Ja powiem szczerze, że telewizji nie oglądam, jednakże pewne klasyki oczywiście mam za sobą. Polskie komedie starej daty są naprawdę zabawne, teraz już takich nie robią :) Szanuję jeszcze "Psy", ponieważ to ponadczasowy hit. Oglądaliście?

edid hdcp
Awatar użytkownika
helka
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:26

Re: Polskie filmy

Post autor: helka »

Taki hit to raczej każdy powinien znać. Do moich ulubionych ostatnich filmów dołączyła bez wątpienia Ukryta Gra. Świetna gra Więckiewicza i Pullmana i ta muzyka. Mnie bardzo się podobało
Awatar użytkownika
Bombka23
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:56

Re: Polskie filmy

Post autor: Bombka23 »

A gdzie oglądacie sobie filmy? Kupujecie czy oglądacie online? Ostatnio słyszałam, że filmy, które są dostępne na serwerze youtube można za darmo pobierać https://www.imp3.pl/pitbull-nowe-porzadki Korzystał ktoś kiedyś z takiego sposobu? Z tego co czytałam to nawet nie trzeba pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania.

pepperball tmp allegro
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Polskie filmy

Post autor: Viki »

Ja zdecydowanie bardziej wolę filmy po angielsku. Od kiedy zrobiłam sobie kurs językowy w szkole ProfiLingua, o którym mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, mogę takie filmy oglądać bez napisów ;)
Awatar użytkownika
Kolettka
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:37

Re: Polskie filmy

Post autor: Kolettka »

Ja bardzo lubie polską kinematografę. Ukrytej gry przyznam, ze nie widziałam. Z seriali pod powierzchnią. - tez spoko. Dla mnie tez ogromna niespodzianką jest polski pierwszy slasher- z Wieniawą, w lesie dziś nie zaśnie nikt. Wybiera się ktoś ? Widziałam zwiastun :)
Awatar użytkownika
Ulkka
Posty: 18
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:52

Re: Polskie filmy

Post autor: Ulkka »

Ja bardzo lubię polskie filmy, co z nowości moglibyście mi polecić?
Awatar użytkownika
Szczypiorkowa
Posty: 34
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:59

Re: Polskie filmy

Post autor: Szczypiorkowa »

Najwięcej filmów polskich to jest na tvp VoD. Z nowości możesz zobaczyć u nich Zenka. Za dwie dyszki mają. Fajny film, nowość, bo z tego roku. Wyszedł chwilę przed zamknięciem kin u nas.
nikuśka

Re: Polskie filmy

Post autor: nikuśka »

Jeśli sporo surfujecie po sieci i oglądacie w ten sposób filmy czy seriale, to warto zadbać o porządny i szybki internet. Ja mam światłowód w Elpos ( mieszkam w Białymstoku). Nie narzekam bo płacę niewiele a usługi są stabilne.
zośka

Re: Polskie filmy

Post autor: zośka »

uwielbiam polską twórczość! I tyczy się to zarówno muzyki jak i filmów czy sztuki wizualnej.
Ostatnio szukam opcji na płyty w wielopakach. Lubię mieć w domu realne płyty cd czy też winyle a nawet filmy na płycie. Do tego książki, po które mogę sięgnąć w dowolnej chwili.
Czy macie podobnie?
Zośka

Re: Polskie filmy

Post autor: Zośka »

Jeśli prowadzicie kanał na YouTube to pamiętajcie że wyświetlenia na youtube pomogą wam zaistnieć w mediach społecznościowych. Jeśli ich nie macie to pomyślcie by je zakupić. Są firmy które to po prostu oferują. Sprawdźcie na ich oferty przeanalizujcie i kupujcie by osiągnąć zamierzony cel.
ODPOWIEDZ