Pomoc dla kredytobiorców

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Teodozja_76
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2022, 15:24

Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: Teodozja_76 »

Kochani, korzystaliście kiedykolwiek z pomocy dla kredytobiorców? Chodzi mi konkretnie o pomoc frankowiczom Legnica. Dowiedziałam się ostatnio od znajomej, która swoją drogą zmagała się z tym samym problemem, że są specjalne kancelarie, które analizują umowy o kredyt i pomagają w napisaniu pozwu. Wydaje mi się, że w moim przypadku to już ostateczny krok. Chcecie mi o tym więcej opowiedzieć?
realnaa

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: realnaa »

i8e mam pewności, jak to wygląda, ale jednak wiem, że kredyty dziś strasznie drożeją i ja mam wrażenie, że dzięki temu jest nam coraz trudniej je spłacać. Nawet jeśli mamy oprocentowanie stałe, to coś się zmienia, bo rośnie wskaźnik wibor. Unieważnienie umowy WIBOR dziś to coś, o co walczy coraz większa ilość ludzi. Dla mnie to też kluczowe, a dla Was ?
ulinkaa

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: ulinkaa »

No dobrze, a jak działa nowy kalkulator frankowy ? Wiem, że po wyroku TSUE sporo się zmieniło, ale oczywiście na korzyść osób, które mają odpowiedni kredyt. Dlatego może warto ogólnie czasem sprawdzić niektóre możliwości? Jak Wam się wydaje? Może warto to omówić? Chętnie dowiem się, jak to wygląda z Waszej perspektywy.
ODPOWIEDZ