Pomoc dla kredytobiorców

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Teodozja_76
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2022, 15:24

Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: Teodozja_76 »

Kochani, korzystaliście kiedykolwiek z pomocy dla kredytobiorców? Chodzi mi konkretnie o pomoc frankowiczom Legnica. Dowiedziałam się ostatnio od znajomej, która swoją drogą zmagała się z tym samym problemem, że są specjalne kancelarie, które analizują umowy o kredyt i pomagają w napisaniu pozwu. Wydaje mi się, że w moim przypadku to już ostateczny krok. Chcecie mi o tym więcej opowiedzieć?
realnaa

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: realnaa »

i8e mam pewności, jak to wygląda, ale jednak wiem, że kredyty dziś strasznie drożeją i ja mam wrażenie, że dzięki temu jest nam coraz trudniej je spłacać. Nawet jeśli mamy oprocentowanie stałe, to coś się zmienia, bo rośnie wskaźnik wibor. Unieważnienie umowy WIBOR dziś to coś, o co walczy coraz większa ilość ludzi. Dla mnie to też kluczowe, a dla Was ?
ulinkaa

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: ulinkaa »

No dobrze, a jak działa nowy kalkulator frankowy ? Wiem, że po wyroku TSUE sporo się zmieniło, ale oczywiście na korzyść osób, które mają odpowiedni kredyt. Dlatego może warto ogólnie czasem sprawdzić niektóre możliwości? Jak Wam się wydaje? Może warto to omówić? Chętnie dowiem się, jak to wygląda z Waszej perspektywy.
Witek

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: Witek »

W związku z globalnymi trendami w zakresie stóp procentowych, banki w Polsce przechodzą od WIBOR do innych wskaźników. Szczegółowe informacje o tym, kiedy i jak przebiegnie ten proces, można znaleźć na https://www.naszraciborz.pl/site/art/7- ... y-z-wibor- i na pewno jest to ważna zmiana zarówno dla banków, jak i dla klientów.
mocnemdia

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: mocnemdia »

Mamy czasem zadłużenia, które gdzieś tam za nami się ciągną i myślimy sobie, że one już się na spokojnie zamknęły. Uważam, że nie ma co, tylko jeśli mamy coś takiego, to kancelaria wibor powinna nam sprawdzić, co może zostać, a co jednak zostanie “usunięte” . Dla mnie to naprawdę ważny obszar badań.

kod sprawdzający doładowania w plusie
Kajman

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: Kajman »

WIBOR odgrywa kluczową rolę w systemie finansowym, jako wskaźnik kosztu pożyczek międzybankowych, co bezpośrednio wpływa na całą gospodarkę. Wartości tego wskaźnika mogą wskazywać na zmiany w polityce pieniężnej lub finansowej kraju. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://mylomza.pl/artykul/wibor-posiad ... sc/1541106 która oferuje dokładny opis jego funkcji.
Ambaras

Re: Pomoc dla kredytobiorców

Post autor: Ambaras »

Skuteczność programu "Bezpieczny Kredyt 2%" jest widoczna w statystykach dotyczących liczby udzielonych kredytów oraz satysfakcji beneficjentów. Program ten przyczynił się do zwiększenia dostępności mieszkaniowej poprzez redukcję kosztów finansowania. Kompleksowe podsumowanie efektów tego programu można znaleźć na https://debowetarasy.pl/bezpieczny-kred ... -programu/ co umożliwia ocenę jego wpływu na rynek.
ODPOWIEDZ