Przesyłki zagraniczne, a koszta.

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Przesyłki zagraniczne, a koszta.

Post autor: ranczo »

Mam kogoś bliskiego za granicą i minie trochę czasu, nim znów zobaczę tę osobę, a w międzyczasie ma ona urodziny. Pomyślałam, że miło będzie, jeśli dostanie prezent, szczególnie, że się go wcale nie spodziewa. Mam już plan, co kupię, ale jako, że muszę wysłać paczkę do Irlandii, chciałabym wywiedzieć się tutaj, jaki będzie koszt takiego przesłania. Paczka będzie miała maksymalnie 2 kg, chociaż nie wiem, jak to gabarytowo jeszcze będzie.
Awatar użytkownika
escape
Posty: 34
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:16

Re: Przesyłki zagraniczne, a koszta.

Post autor: escape »

Wszystko zależy od gabarytu paczki, czyli jej wymiarów i pojemności. Jeśli będzie duża, to zapłacisz więcej, proste, prawda? Dlatego, jeśli się da, zmień sobie paczkę na wysyłaną wagowo i nie będziesz miał takich problemów z kosztami. Ja to akurat w ogóle za granicę paczki nie nadawałam, to się na tym nie znam, ale koleżanka owszem. Przeprowadzała się do męża i jej najkorzystniej to właśnie wagowo było się przenosić.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Re: Przesyłki zagraniczne, a koszta.

Post autor: misia »

Jeśli masz możliwość cały ten dobytek sfotografować już zapakowany, to śmiało możesz pisać do firm kurierskich oferujących się w internecie, mniej więcej po pojemności dadzą znać, jak to wszystko wygląda. Osobiście Ci powiem, że warto też zważyć swoje rzeczy, o ile masz takie możliwości, bo wtedy see na kalkulatorze na danej stronie cene przesyłu policzysz. Podejrzewam jednak, że będzie to dla Ciebie problematyczne.
Awatar użytkownika
tolcia
Posty: 35
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:24

Re: Przesyłki zagraniczne, a koszta.

Post autor: tolcia »

Prawdę mówiąc, ja z takiej usługi to jeszcze nie korzystałam osobiście, ale pracuję w firmie, w której coś takiego jest na wagę złota, więc mogę CI napisać, kogo wynajmuje nasz szef. Otóż u nich to zdecydowanie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ jest wybierany. Z tego co wiem, to wysyłają i drobne paczki i wielkie palety i nigdy nie było problemów ani z odbiorem paczki, ani z jej dostarczeniem.
Awatar użytkownika
bolo
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2019, 23:01

Re: Przesyłki zagraniczne, a koszta.

Post autor: bolo »

Kurier, albo bus. Te dwie opcje tylko wchodzą w grę.
ODPOWIEDZ