reklama dla firmy

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:27

Re: reklama dla firmy

Post autor: lukrecja »

Całe szczęście ja od reklamy to mam ludzi ze świetnej agencji https://czestochowapozycjonowanie.com.pl/. Nie będę tutaj mówić, że ja posiadam tak dużą wiedzę odnoście marketingu bo to nie jest prawdą. Wolałam zatrudnić tutaj fachowców no i teraz każda jedna kampanie okazuje się po prostu sukcesem.
żaneta

Re: reklama dla firmy

Post autor: żaneta »

Doskonałą opcją są również ulotki, dlatego jeżeli jesteście zainteresowani to jak najbardziej warto odwiedzić http://www.solutio.com.pl/jak-dopasowac ... -do-branzy tutaj znajdziecie informacje nad tym jak dopasować ulotki dla swojej firmy, dodatkowo od razu będziecie mogli nawiązać współpracę z dobrą drukarnią
maszka4

Re: reklama dla firmy

Post autor: maszka4 »

Jeżeli chodzi o reklamę to wydaje mi się, że warto oddać sprawy w ręce profesjonalistów, na przykład https://www.bma.net.pl , firma ma duże doświadczenie w branży, potrafi doradzić. Oferują wsparcie także w zakresie poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Decydując się na współpracę z nimi można spokojnie skupić się na rozwoju biznesu.
ODPOWIEDZ