Stomatolog Lublin

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 14:59

Stomatolog Lublin

Post autor: Lenka »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą gabinetu http://dentamed.lublin.pl/uslugi/. Oferuje on usługi na najwyższym poziomie zzakresu stomatologii, otrodoncji i wielu innych.
Awatar użytkownika
cyna
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:30

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: cyna »

Dobre, sprawdzone oferty są zawsze tutaj mile widziane. Liczę na dalszą współpracę!
Cały dzień chlania browarów otwiera cię dużo bardziej niż ciepłe dłonie psychoterapeuty albo wspólny różaniec
Awatar użytkownika
milenka92
Posty: 35
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:38

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: milenka92 »

Niektóre zabiegi, jak np. wybielanie zębów, możliwe są do wykonania samodzielnego w domu. Taniej, a równie skutecznie. Do wybielania warto użyć pasków wybielających Crest https://paski-crest.pl/ . Efekty po ich zastosowaniu są porównywalne z tymi osiąganymi w gabinecie stomatologicznym. Stosowanie pasków jest bezpieczne i wygodne. Moim zdaniem to świetna alternatywa.
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: jaimojlolo »

Niestety wypełnienia nie pomogły mi uratować mojego zęba, dlatego musiałem się jego pozbyć i wstawić implant. Skorzystałem w tym przypadku z kliniki : https://kuzminscystomatologia.pl/oferta ... nty-zebow/ aż żałuję, że wcześniej do niej do dotarłem. Dzięki nim mogę się cieszyć kompletnym uśmiechem!
Maruś4242

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Maruś4242 »

Stomatologa należy wybrać takiego, który ma profesjonalny sprzęt. Np. klinika https://www.klinikastomatologiczna.com. ... ologiczna/ ma naprawdę dobre wyposażenie między innymi ma aparaty RTG do zdjęć wewnątrzustnych – zębowych.
esą

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: esą »

Nie ma to jak dobry stomatolog i to blisko domu. Ja to rozumiem, dlatego wydaje mi się, że warto powiedzieć o kimś takim jak https://implanty.net.pl/implanty/. Jednak mimo wszystko jest to bardzo dobry specjalista od uzupełnienia zębów. Możecie spróbować.
Jadźka

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Jadźka »

W sumie ja mieszkam w Warszawie i jeśli chodzi o stan mojego uzębienia to ja praktycznie cały czas chodzę w tym mieście do specjalistów. Na pewno każdemu mogę polecić doskonałego ortodontę z https://persdental.pl/ gdyż do tego lekarza ja mam pełne zaufanie.
Heniuś91

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Heniuś91 »

Nie znam nikogo z Lublina kto mógłby być warty uwagi. Natomiast w Warszawie znajduje się mnóstwo specjalistów. Np. na stronie https://www.dentyscipod1.pl/oferta/endodocja/ znajdziecie doświadczonego stomatologa, który wykona każdy zabieg między innymi leczenie kanałowe.
Łukasz67

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Łukasz67 »

Każdy dentysta jest dobry na swój sposób. Według mnie szczególnie ważne jest podjejście do pacjenta. Według mnie warto rzucić okiem na https://stardent.com.pl/ ponieważ w tym gabinecie stomatologicznym pracują sami doświadczenie dentyści z przyjaznym podejściem do pacjenta.
żuśil1209

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: żuśil1209 »

milenka92 pisze: ↑27 sie 2019, 11:08 Niektóre zabiegi, jak np. wybielanie zębów, możliwe są do wykonania samodzielnego w domu. Taniej, a równie skutecznie. Do wybielania warto użyć pasków wybielających Crest https://paski-crest.pl/ . Efekty po ich zastosowaniu są porównywalne z tymi osiąganymi w gabinecie stomatologicznym. Stosowanie pasków jest bezpieczne i wygodne. Moim zdaniem to świetna alternatywa.
Dzięki za informację.
-
Klinika Stonava 1071
Barłog

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Barłog »

Niestety jeśli chodzi o to miasto to ja nie znam z niego żadnych specjalistów gdyż po prostu nigdy tam nie byłem., Natomiast w przypadku stomatologii estetycznej mogę każdemu polecić świetną klinikę https://warszawa.focusclinic.pl/ gdyż właśnie w tym miejscu możemy liczyć na fachową opiekę.
Eduś23

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Eduś23 »

Moim zdaniem każdy stomatolog powinien zainwestować w opatrunki hemostatyczne. Z tego co widziałem to na stronie https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... yczne.html znajduje się sklep z takimi produktami, które są naprawdę porządnej jakości, a ceny nie są wcale wysokie.
ODPOWIEDZ