Studnia

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
sótto

Studnia

Post autor: sótto »

Dobra, to może inaczej. Czy wiecie, gdzie dostanę wszystko to, czego potrzebuję do dobrej jakości do studni ? Nie chcę, żeby to wiecie, jakoś tam sobie było, ale żebym nie miała ogólnie z tym problemów. Dodam, że dla mnie to jest bardzo ważne, jako że muszę mieć własną wodę. Mieszkam w takim miejscu, gdzie to ważne.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Studnia

Post autor: redaktor »

Ogólnie samo już posiadanie studni głębinowej jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jak najbardziej dość istotną kwestią jest również posiadanie odpowiedniego sprzętu. Wiem z doświadczenia, że doskonale sprawdza się pompa napowierzchniowa https://www.dostudni.pl/pompy-napowierz ... ,c105.html i ja również takiej u siebie używam.
Hanyśek

Re: Studnia

Post autor: Hanyśek »

Sama studnia głębinowa faktycznie jest ciekawym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że gdy tylko mamy możliwość to na pewno fajnie jest ją po prostu mieć. Zresztą sprawdź również po wykopaniu studni jaki zestaw hydroforowy będzie dobrym rozwiązaniem, gdyż musimy zapewnić ciągłość wody.
Bożydar

Re: Studnia

Post autor: Bożydar »

Dla wielu osób, decydujących się na regenerację pompy hydroforowej, kluczowe jest poznanie orientacyjnych kosztów takiej usługi. Z mojego doświadczenia polecam skorzystać z informacji dostępnych na stronie https://www.ogrodowydom.pl/ile-kosztuje ... droforowej które pomogą w dokładnym oszacowaniu wydatków.
ODPOWIEDZ