tłumacz

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Prokopuś8282

tłumacz

Post autor: Prokopuś8282 »

Witam, ktoś z tego forum miał okazje korzystać z tłumaczeń z języka niemieckiego? Zastnawiam się który tłumacz przysięgły języka niemieckiego specjalizuje się w trudnych tekstach technicznych. Myślicie, że warto szukać biura tłumaczeń w Polsce czy lepiej zatrudnić inżyniera w Niemczech (co jest znacznie droższe)?

transfer belt
ańita

Re: tłumacz

Post autor: ańita »

Ja korzystałam z wielu tłumaczy, ale dopiero niedawno spotkałam profesjonalną firmę, która robi dobre tłumaczenia w terminie. Jeśli również szukasz takiej firmy, to polecam zgłosić się do https://tlumacz-in.pl/oferta/jezyki-tlu ... iecki.html. Zdecydowanie najlepsi na rynku!
Żaklina

Re: tłumacz

Post autor: Żaklina »

Polecam serdecznie biuro tłumaczeń https://dogadamycie.pl u nich może wykonywać tłumaczenia ustne oraz pisemne. Oferują także tłumaczenie przysięgłe. Zobaczcie na stronę bo tam jest wiele informacji oraz cała oferta. Formularz kontaktowy też znajdziecie. Kontaktować się z nimi możecie o każdej porze, polecam.
Zbyś12

Re: tłumacz

Post autor: Zbyś12 »

Z tego co widzę znalezienie tłumacza nie jest wcale takie proste. Ze swojej strony mogę polecić tłumacza języka rumuńskiego https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ , który tłumaczy przeróżne dokumenty np. bilanse firm, deklaracje podatkowe, zaświadczenia US lub sprawozdania.
Piotruś23

Re: tłumacz

Post autor: Piotruś23 »

Sporo osób szuka tłumacza, ale nie zawsze papiery muszą być tłumaczone przez takiego specjaliste. Jeśli będziecie chcieli przetłumaczyć specyfikacje produktowe to powiem wam, że tlumacz rumunski polski jest w stanie to zrobić bez mniejszego problemu.
Miśkiewicz

Re: tłumacz

Post autor: Miśkiewicz »

Wybór dobrego biura tłumaczeń nie grozi żadnym ryzykiem. Jednak należy wysondować opinie o nim z każdej strony: wśród zaprzyjaźnionych firm, w internecie czy od znajomych. warto przeczytać ten artykuł https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824, który pozwoli w obiektywny sposób podjąć decyzję odnośnie wyboru tłumacza przysięgłego lub zwykłego.

dec 50
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: tłumacz

Post autor: redaktor »

Akurat jeśli chodzi o samo korzystanie z usług tłumacza to jak najbardziej jest to coś niezwykle ważnego i moim zdaniem zdecydowanie warto jest wybierać dobre usługi. Ja jestem niezwykle zadowolony z korzystania z serwisu https://turbotlumaczenia.pl/ gdzie bez problemów mogę zlecać tłumaczenia poprzez Internet.
Kiełek

Re: tłumacz

Post autor: Kiełek »

Ja także dość często korzystam z usług tłumacza i jestem wręcz przekonany, że jest to bardzo fajna sprawa. Nawet całkiem niedawno jak przeczytałem artykuł https://www.terazbiznes.pl/news/6133/dl ... e-speakera to już teraz dokładnie wiem jak wygląda kwestia dokonywania korekty przez native speakera.
Maryls

Re: tłumacz

Post autor: Maryls »

Przy wyborze dobrze jest zorientować się:

Jakie doświadczenie w tłumaczeniach ma dany tłumacz - szczególnie jeśli chodzi o tłumaczenia ustne, specjalistyczne czy tłumaczenia marketingowe (które wymagają dodatkowych umiejętnosci)
czy dane biuro ma możliwości wykonania tłumaczenia przysięgłego - szczególnie jeśli wymagane jest tutaj poświadczenie
jak również jakie mają opinie

Od siebie mogę dać namiar na biuro tłumaczeń z Warszawy, które ma ogromne doświadczenie: www.atet.pl
Sławomir

Re: tłumacz

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzic stronę https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysieg ... warszawie/ , gdzie znajdziecie ofertę najlepszego tłumacza przysięgłego włoskiego w Warszawie. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

salon meblowy corso
Gerio

Re: tłumacz

Post autor: Gerio »

Jakiś czas temu korzystałem z usług biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zachwycony rezultatami. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, jacy znakomicie radzą sobie z różnymi językami i domenami tematycznymi. Ich szybkość, staranność jak i również kompetencja zasługują na pochwałę. Nie tylko zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń, ale także świetną obsługę klientów i konkurencyjne ceny. Bez wahania polecam każdemu, kto szuka solidnego biura tłumaczeń.
Kadito

Re: tłumacz

Post autor: Kadito »

Jakiś czas temu korzystałem z usługi biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zadowolony z otrzymanych rezultatów. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, którzy doskonale radzą sobie z różnymi językami oraz domenami tematycznymi. Ich szybkość, staranność jak i również kompetencja zasługują na najwyższe pochwały. Nie tylko gwarantują wysoką jakość tłumaczeń, ale również świetną obsługę klientów oraz konkurencyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto szuka solidnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ