transport Anglia - jaki przewoźnik?

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
jan63
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2023, 16:49

transport Anglia - jaki przewoźnik?

Post autor: jan63 »

Cześć wszystkim! Szukam rozwiązania problemu związanego z transportem towarowym Anglia. Nigdy wcześniej nie korzystałem z podobnych usług, więc nie jestem pewny, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika. Może wy mielibyście dla mnie jakieś sugestie? Nie wykluczam dłuższej współpracy, więc potrzebuję znaleźć godnego zaufania partnera. Jakieś rady? ;)
guciaa

Re: transport Anglia - jaki przewoźnik?

Post autor: guciaa »

Natomiast jak was interesuje transport, logistyka morska to jakby co w tym kierunku możecie polegać na firmie Omega Pilzno. Oni już od długich lat specjalizują się takim działaniami i są naprawdę niezawodni. U nich możliwy jest transport z Polski na cały świat, jak i odwrotnie.
Kredka

Re: transport Anglia - jaki przewoźnik?

Post autor: Kredka »

W transporcie sprzętu wojskowego, szczególnie ważne jest zachowanie poufności oraz stosowanie środków zwiększających bezpieczeństwo przewozu. Specjalistyczne kontenery i zabezpieczenia są często wymagane do ochrony tak wrażliwego ładunku. Istotne rekomendacje dotyczące tego rodzaju transportu znajdują się na stronie https://kuriersuwalski.pl/artykuly/2099 ... w-i-maszyn i każdy etap transportu musi być ściśle monitorowany i dokumentowany.
ODPOWIEDZ