Usługi księgowe

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Dodziunia
Posty: 8
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:48

Usługi księgowe

Post autor: Dodziunia »

Szukasz dobrego biura rachunkowego w okolicach Halinowa? Jeśli tak to bardzo serdecznie polecam Księgowa-Halinów. Posiadają oni licencję Ministra Finansów i do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.
Awatar użytkownika
cyna
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:30

Re: Usługi księgowe

Post autor: cyna »

Korzystałem z czegoś takiego. Zdecydowanie polecam, warto skorzystać z tego.
Cały dzień chlania browarów otwiera cię dużo bardziej niż ciepłe dłonie psychoterapeuty albo wspólny różaniec
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Usługi księgowe

Post autor: Viki »

Bez względu na to, kto będzie prowadził księgowość w Waszej firmie, warto zastanowić się, co zrobić, aby ograniczyć związane z tym koszty. Przydać się może elektroniczny obieg dokumentów oferowany na przykład przez firmę http://www.primesoft.pl/. Podobno dzięki niemu takie koszty mogą spaść nawet o 23% :)
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Usługi księgowe

Post autor: wiemzewiesz »

Jeśli szukasz firmy, która oferuje systemy, które wspierają różne obszary działania firmy, to teraz masz spory wybór takich rozwiązań. Jedne bardzo kompleksowe, inne nastawione na dane funkcje. Tutaj : https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza znajdziesz np, firmę, która oferuje usługi w zakresie zarządzania sprzedażą. M.in. integracja z drukarką fiskalną, umożliwiająca generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu,
Awatar użytkownika
Kifcza
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:10

Re: Usługi księgowe

Post autor: Kifcza »

My się zdecydowaliśmy na oddanie tych zadań do biura rachunkowego - https://superksiegi.pl/ I z perspektywy czasu nie żałuje, bardzo dobrze się sprawdzają zarówno pod względem sumienności i rzetelności jak i cena jest ok

limanowski talent show 2012
Awatar użytkownika
Noris
Posty: 41
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:16

Re: Usługi księgowe

Post autor: Noris »

A co w takim razie powiecie na wybór dodatkowych narzędzi typu Inovice Digitizer o którym więcej możecie dowiedzieć się bezpośrednio na stronie http://elementia.pl ponieważ jest to rozwiązanie które szczególnie ułatwia pracę jeśli chodzi o przerzucanie danych z faktur papierowych do systemu księgowego online. Co z kolei nie tylko zabiera dużo mniej czasu, ale jednocześnie pozwala cieszyć się dokładnością i spokojem w rozliczeniach m.in z urzędami. My jednocześnie mieliśmy zapewnione szkolenie na którym wszystko się nam fajnie rozjaśniło :)
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 57
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Re: Usługi księgowe

Post autor: mleczko90 »

Podstawa to odpowiednie biuro rachunkowe, która zadba o twoje finanse, sprawozdania i wszelką dokumentacje księgową. Ja korzystam z tej firmy http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... walki.html
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 44
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:35

Re: Usługi księgowe

Post autor: biznesowy79 »

Jeżeli faktur nie ma tak dużo to można pokusić się o rozliczanie ich samemu, jednak w tym przypadku przyda się dobry program który ułatwi nam pracę, polecam https://melpe.pl/ można w nim obsługiwać wiele swoich firm, dodawać nieograniczoną ilość pracowników a także masz nieograniczony dostęp do aplikacji przez 24 h na dobę.
Zośke

Re: Usługi księgowe

Post autor: Zośke »

Ze swojej strony mogę polecić Wam FCenter http://fcenter.pl/uslugi/ jestem bardzo zadowolona z ich usług księgowych. Pracują tam specjaliści, którzy nie tylko znają się na "cyferkach", ale też świetnie potrafią doradzić w sprawach podatkowych.
wącki201

Re: Usługi księgowe

Post autor: wącki201 »

Jeśli ktoś szuka odpowiedniego biura rachunkowego dla swojej firmy to mogę polecić takie, z którym współpracujemy od blisko 2 lat. Adres strony internetowej ich biura to http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... ilkow.html i tam możecie znaleźć ofertę wraz informacjami kontaktowymi.
kość

Re: Usługi księgowe

Post autor: kość »

Usługi księgowe, to również wystawianie różnego rodzaju faktur: vat, eksportowa, zaliczkowa, marża czy walutowa. Ja obecnie korzystam z https://www.firmino.pl/darmowy-program-do-faktur/ i nie martwię się o dodatkowe koszty związane z wystawianie dokumentów sprzedażowych.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Usługi księgowe

Post autor: redaktor »

W sumie jeśli prowadzimy własną firmę to jak najbardziej usługi księgowe będą nam bardzo potrzebne. Ja także każdemu mogę polecić zapoznanie się z wpisem https://taxology.co/jaki-vat-obowiazuje-w-niemczech/ gdzie bardzo fajnie zostało opisane to jaki VAT obowiązuje u naszych sąsiadów czyli w Niemczech.
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Usługi księgowe

Post autor: sylvana »

Generalnie jeśli chodzi o dokumentacje i finanse firmy to warto korzystać ze wsparcia, gdyż tutaj precyzja się liczy, także wiedza. W wielu dziedzinach zmieniają się przepisy jak to ma miejsce np. z cenami transferowymi. Tutaj https://kpmgspot.pl/tpr/w-jaki-sposob-zlozyc-tpr/ można znaleźć informacje jakie są aktualne wytyczne.
gośka

Re: Usługi księgowe

Post autor: gośka »

Według mnie warto postawić na system dla księgowości taki jak https://www.oscbr.pl/ . Wdrażając go zabezpieczymy się przed popełnianiem błędów, a także można dużo czasu zaoszczędzić otrzymując faktury drogą elektroniczną. Sama korzystam z tego systemu i jak dla mnie jest naprawdę dobry.
ryś

Re: Usługi księgowe

Post autor: ryś »

Myślę, że jeżeli nie radzicie sobie z fakturami we własnej firmie, to najwyższy czas zakupić jakiś dodatkowy program do tego. Wiem że ten firma https://www.mega-tech.com.pl/magazyn-w- ... ie-do-fakt posiada tego typu usługi na swojej stronie internetowej. Zajrzyjcie tam i przekonajcie się sami.
Młody

Re: Usługi księgowe

Post autor: Młody »

W sumie gdy prowadzimy własną działalność gospodarczą to jak najbardziej same kwestie podatków powinny być nam znane. Ja jestem zdania, że bardzo fajnie również w artykule https://taxology.co/pl/jaki-vat-obowiazuje-we-wloszech/ została poruszona kwestia tego jak podatek VAT obowiązuje we Włoszech.

zielona kawa proste odchudzanie opinie
ODPOWIEDZ